Yardım Mi 10 Type C Kulaklık Önerisi

assento

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10
Konular
2
Merhaba Arkadaşlar kolay gelsin sizlerin önerilerine ihtiyacım var , Hem Ses Hemde Özellikle mikrofon kalitesi olarak önerebileceğiniz kulaklık varsa yazabilirmisiniz , gürültülü ortamlarda çalışıyorum .

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba Arkadaşlar kolay gelsin sizlerin önerilerine ihtiyacım var , Hem Ses Hemde Özellikle mikrofon kalitesi olarak önerebileceğiniz kulaklık varsa yazabilirmisiniz , gürültülü ortamlarda çalışıyorum .
Type c kaliteli kulaklık bulmak zor hocam sizin gibi bende çok aradım ilk zamanlar sonrasında kz ed12 aldım orta segment çevirici ile kullandım ve gayet tatmin etti standart kaliteli ürün alıp çevirici ile kullanmanızı tavsiye ederim

assento

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10
Konular
2
Type c kaliteli kulaklık bulmak zor hocam sizin gibi bende çok aradım ilk zamanlar sonrasında kz ed12 aldım orta segment çevirici ile kullandım ve gayet tatmin etti standart kaliteli ürün alıp çevirici ile kullanmanızı tavsiye ederim
Hocam 3.5mm type c ceviriciye takıyorum ama mikrofonu telefondan alıyor kulaklıktan değil ve ayriyeten kulaklık tuşları da çalışmıyor çevirici ile ilgili mi acaba

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam 3.5mm type c ceviriciye takıyorum ama mikrofonu telefondan alıyor kulaklıktan değil ve ayriyeten kulaklık tuşları da çalışmıyor çevirici ile ilgili mi acaba
Çevirici ile ilgili hocam ben aylarca kullandım sıkıntısız şekilde orijinal mi ürünü temin ediniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tuşlar dahil full fonksiyon çalışıyor akşam video bile çekerim isterseniz hâlâ duruyor airpods geçiş yaptığım için yedekte duruyor

assento

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10
Konular
2
Çevirici ile ilgili hocam ben aylarca kullandım sıkıntısız şekilde orijinal mi ürünü temin ediniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tuşlar dahil full fonksiyon çalışıyor akşam video bile çekerim isterseniz hâlâ duruyor airpods geçiş yaptığım için yedekte duruyor
teşekkür ederim :) mi çevirici bu işi çözer o zaman :)))

osmanerkul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Poco F1
Konular
0
Merhabalar
Çeviriciden öte USB-Dac denilen mini usb ses kartı diyebileceğimiz ampflikatörler var bende hidizs var mesela ona istediğiniz herhangi bir kaliteli kulaklığı taktığınız zaman ses audiophile seviyesine ulaşır. Dönüştürücüler sadece arayol başka birşey değil. Eğer gerçekten güzel müzik dinlemek ve çok para ödemek istemiyorsanız- dediğim yöntemi deneyin. Google a usb-dac diye aratın ilgilenin öğrenirseniz güzel sonuçlar alabilirsiniz.
Ben Bang Olufsen ve Hidizs comboyu sürekli kullanıyorum gayet güzel ama Marshall ve hidizs mükemmel oluyor - AKG y500 ve hidizs de oldukça randımanlı
ses zevkiniz varsa tatmin edici sonuçlar alırsınız.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt