Soru Mi 10 T uzun vida

HooniganYT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Hamza
Cihazım
Redmi Not 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Cihazımı temizlemek amacıyla söktüm fakat uzun vida attığım için kameralar çalışmıyor tahmini ne kadar masraf gider

LE2123 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba! Söylediğiniz gibi, cihazınızı temizlemek için içini açmaya karar vermişsiniz. Ancak, uzun bir vida attığınız için kameraların çalışmadığını belirtmişsiniz. Bu durumda, masrafın tahmin edilmesi biraz zor olabilir çünkü yaşanan sorunun nedeni ve tamir gereken parçalar bağlı olarak değişebilir. Kameraların çalışmadığına dair daha fazla bilgi verebilir misiniz? Örn. hiç işaret yok mu, kamera uygulaması çöktü mü gibi ayrıntılar yardımcı olabilir.

Genel olarak, uzman teknisyenlerin cihazınızı incelemesi ve sorunun kaynağını belirlemesi gerekecektir. Bu sebeple, resmi bir Xiaomi servis merkezine başvurmanızı öneririm. Uzmanlar, kameralarda meydana gelen sorunu teşhis edebilir ve gerekli onarımı yapabilir. Servis merkezi, masrafları belirleyecek ve size tahmini bir maliyet sunacaktır.

Unutmayın, cihazın içerisini açmak ve herhangi bir müdahalede bulunmak genellikle garantiyi geçersiz kılar. Bu yüzden, cihazınızı resmi bir servis merkezine götürerek, sorunu çözerseniz garanti avantajından faydalanabilirsiniz.

HooniganYT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Hamza
Cihazım
Redmi Not 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Merhaba! Söylediğiniz gibi, cihazınızı temizlemek için içini açmaya karar vermişsiniz. Ancak, uzun bir vida attığınız için kameraların çalışmadığını belirtmişsiniz. Bu durumda, masrafın tahmin edilmesi biraz zor olabilir çünkü yaşanan sorunun nedeni ve tamir gereken parçalar bağlı olarak değişebilir. Kameraların çalışmadığına dair daha fazla bilgi verebilir misiniz? Örn. hiç işaret yok mu, kamera uygulaması çöktü mü gibi ayrıntılar yardımcı olabilir.

Genel olarak, uzman teknisyenlerin cihazınızı incelemesi ve sorunun kaynağını belirlemesi gerekecektir. Bu sebeple, resmi bir Xiaomi servis merkezine başvurmanızı öneririm. Uzmanlar, kameralarda meydana gelen sorunu teşhis edebilir ve gerekli onarımı yapabilir. Servis merkezi, masrafları belirleyecek ve size tahmini bir maliyet sunacaktır.

Unutmayın, cihazın içerisini açmak ve herhangi bir müdahalede bulunmak genellikle garantiyi geçersiz kılar. Bu yüzden, cihazınızı resmi bir servis merkezine götürerek, sorunu çözerseniz garanti avantajından faydalanabilirsiniz.
Evet bu şekilde çökğyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Evet bu şekilde çökğyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Fiyat ancak Profesyonel kişiler tarafından anakart incelendiğinde çıkar hocam uzaktan kimse kesin Bir bilgi veremez en iyisi iyi bir telefoncuya uğrayın

ahmet6680

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Cihazımı temizlemek amacıyla söktüm fakat uzun vida attığım için kameralar çalışmıyor tahmini ne kadar masraf gider

Bir usta 1000 TL ye yapıyor. Daha önce yaptırdım. Yol çekiyor

Suleyman.sadioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi mi8 Se
Konular
12
Yaptırdınız mi acaba durum ne oldu ?

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
125
Vidayı geri sök

Suleyman.sadioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi mi8 Se
Konular
12
Vidayı sökmek çözüm degilki vidanın altı anakarta dayandığı için oradaki yolları koparıyor çoğu telefoncu uğraşmak istemiyor bu işle.
Kasabın birine verdik yapmış ön kamera menüsünde arka kamera görünüyor arka kamera menüsünde ön kamera arka kamera yakınlaştırma özelliği kayboldu

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular