Soru Mi 10 T pro Sorunları

Muhammet6112

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
mi9
Konular
22
merhablar arkadaşlar mi 10t pro almayı düsünüyorum.Ancak araştırdığımda kronik sorunlari oldugunu.Cihazda ısınma sorunu olduğunu.Pub g de titreme sorunu.Kronik sensör sorunu oldugunu soyleyenler var.Mi 10t pro kullanan arkadaşlar sizde bu sorunlari yada baska sorunlar yaşadığınız oldumu.Bu sorunlar romdan kaynaklimi acaba .Bu kadar sıvı sogutma sistemi olan cihaz neden ısınır.Görüslerinizi paylaşırsanız Memnun olurum

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Sadece sensör sorununu gördüm onuda sorun olarak nitelendirmek bence yanlış olur. Harekete duyarlı bir sensör. Ben 10t modelini kullanıyorum pubg de oynadım sorun yaşamadım.

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
merhablar arkadaşlar mi 10t pro almayı düsünüyorum.Ancak araştırdığımda kronik sorunlari oldugunu.Cihazda ısınma sorunu olduğunu.Pub g de titreme sorunu.Kronik sensör sorunu oldugunu soyleyenler var.Mi 10t pro kullanan arkadaşlar sizde bu sorunlari yada baska sorunlar yaşadığınız oldumu.Bu sorunlar romdan kaynaklimi acaba .Bu kadar sıvı sogutma sistemi olan cihaz neden ısınır.Görüslerinizi paylaşırsanız Memnun olurum
Sıkıntı yok alabilirsiniz hızlı ve seri bir cihaz ben sadece ekranını beğenmedim ips panel olduğu için. Onun haricinde her şeyi mükemmel. F2 Proda düşünebilirsin.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum 1 kere ısındı oda güneş gören yerde Pubg oynadım az buzda oynamıyorum 90 FPS olduğu için çok akıcı oynanıyor birazda yetenek varsa fatih olmak çokta zor değil bende yetenek bu kadar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-15-10-17-45-682_com.tencent.ig.jpg
    Screenshot_2021-05-15-10-17-45-682_com.tencent.ig.jpg
    879,7 KB · Görüntüleme: 35

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Sıkıntı yok alabilirsiniz hızlı ve seri bir cihaz ben sadece ekranını beğenmedim ips panel olduğu için. Onun haricinde her şeyi mükemmel. F2 Proda düşünebilirsin.
F3 al daha iyi, f2pro 60hz ekranı..
Bende 10t pro var oynadığımda seri oynatıyor, ısınma tabi olacaktır ama derece görülen yeri bilmediğimden bir türlü bakamamıştım, pubg oyunu bıraktığımdan bilemiyorum, ara vererek oynuyordum, kapıyı pencereyi açıyordum dediğim gibi dereceyi bilmediğimden, arkası cam olduğundan ısıyı iletiyor oda ısındırır, başka cihazda denemediğim için bilemiyorum arkası cam olan, f3 daha iyi olabilir pubg için araştırarak öğrenirsiniz...

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
F3 al daha iyi, f2pro 60hz ekranı..
Bende 10t pro var oynadığımda seri oynatıyor, ısınma tabi olacaktır ama derece görülen yeri bilmediğimden bir türlü bakamamıştım, pubg oyunu bıraktığımdan bilemiyorum, ara vererek oynuyordum, kapıyı pencereyi açıyordum dediğim gibi dereceyi bilmediğimden, arkası cam olduğundan ısıyı iletiyor oda ısındırır, başka cihazda denemediğim için bilemiyorum arkası cam olan, f3 daha iyi olabilir pubg için araştırarak öğrenirsiniz...
yurtdışı f3 de kayıt sıkıntısı var o yüzden f2 pro dedim

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Çok ağır tuğla gibi cihaz kullanan arkadaşlara hayret ediyorum birde forumda mi 10t için kasıyor diye konu açıp telefonu satmıştı birisi Xiaomi biraz acayip marka memnunda edebilir üzebilirde.
Sensör sorunu var evet birde ekran sorunları varmış öyle bı haber görmüştüm.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Mi 10T kullanıyorum. Cihazı ilk aldığımda içinde gelen A11 ile ciddi bir ısınma sorunu yaşadım ama sonradan ortadan kayboldu. 144 hz de 120 fps COD mobile oynuyorum. Ancak öyle ısınıyor şimdilerde. giggle~~

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Bende bir kaç aydır Mi10 T Pro kullanıyorum. Isınma, kasma, donma, takılma, bu sorunların hemen hiç birini yaşamadım. Aktif olarak oyun oynayan biri değilim ama boş zamanlarımda bende PG oynuyorum, o zaman bile takılma ve ısınma yaşamıyorum. Alacaksanız ağır olduğunu bilerek alın, ,hafif bir cihaz değil. Donanım olarak piyasadaki en iyilerden biri diyebilirim. Şahsi fikrim gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sevgiler.

Üst Alt