MIUI 12 Mi 10 T / Mi 10 T PRO - Endonezya Kararlı Rom V12.0.1.0.QJDIDXM İndirme Bağlantıları

enginbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi10t pro 256
Konular
0
Mi 10 T / Mi 10 T PRO
Endonezya Kararlı Rom
V12.0.1.0.QJDIDXM

images-24.jpg
Kurulum Talimatları

1)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
2) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
ben çok amatör biriyim, cihazda tüm bankacılık işlemlerini ve nfc yi aktif olarak ödemlerde kullanıyorum. tek korkum burda oluşabilecek tehlike. birde bunu nasıl yükleriz inanın bilmiyorum. yardım edermisiniz.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
ben çok amatör biriyim, cihazda tüm bankacılık işlemlerini ve nfc yi aktif olarak ödemlerde kullanıyorum. tek korkum burda oluşabilecek tehlike. birde bunu nasıl yükleriz inanın bilmiyorum. yardım edermisiniz.
Öncelikle bootloader kilidini açmanız gerekli... Bootlader kilidini açmak için ise en az bir hafta bekletecek. Siz kilit açma başvurusunu yapın ondan sonra konulara bir göz gezdirin. Risk siz bilinçli kullandığınız sürece çok düşük ama yine de var. Tercih sizin.

Üst Alt