Yardım Mi 10 t kendi kendi kendine kapanıp açılıyor

Ronin72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemal
Cihazım
xiaomi mi 10 T
Konular
2
Hayırlı günler kolay gelsin Xiaomi mi 10 T 8 GB ram gece kendi kendine kapanıp açılıyor elindeyken şimdiye kadar hiç yaşamadım ama geceleri cihaz kendi kendine kapanıp açılıyor sabah uyandıktan sonra her seferinde sim şifremi giriyor otomatik güncellemeleri de kapattım yine aynı başına gelipte çözen varmi cihaz 1 aydır kullanıyorum şimdiye kadar 5 yada 6 kere oldu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Gece kapanması güncelleme yapmaya çalışmasıdır. otomatik güncelleştirmeleri kapatıp deneyin yine yaparsa twrp vb. sebeplerle güncelleme yapamadığı anlamına gelir. O zamanda twrp ve root kaldırıp otomatik güncelleştirme yapmasını sağlarsınız..

Ronin72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemal
Cihazım
xiaomi mi 10 T
Konular
2
Gece kapanması güncelleme yapmaya çalışmasıdır. otomatik güncelleştirmeleri kapatıp deneyin yine yaparsa twrp vb. sebeplerle güncelleme yapamadığı anlamına gelir. O zamanda twrp ve root kaldırıp otomatik güncelleştirme yapmasını sağlarsınız..
Otomatik güncelleme kapattım twrp ve root yüklü değil

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
O zaman fastboot rom atın. Yazılımsal bir sorun ise zaten düzelir. Düzelmez ise donanımsal bir sorun var demektir. Yüklenen bir 3. parti uygulamada yapabilir kontrol edin..

Ronin72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemal
Cihazım
xiaomi mi 10 T
Konular
2
O zaman fastboot rom atın. Yazılımsal bir sorun ise zaten düzelir. Düzelmez ise donanımsal bir sorun var demektir. Yüklenen bir 3. parti uygulamada yapabilir kontrol edin..
3. Parti Uygulamalardan kaynaklı bi sorun varsa ona nasıl bakabilirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
fastboot rom atarsınız. Sadece bilindik uygulamarı kurar, (whatsapp facebook instagram ) denersiniz. Zaten düzeldikten sonra diğer kullandığınız uygulamaları kurunca sorun devam ederse sebep budur..

Ronin72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemal
Cihazım
xiaomi mi 10 T
Konular
2
Ben şimdi ayarlara göz attım güvenlik kısmında programlı kapatma açma vardı kapatma 4.30 açılma 5.30 yazıyordu onu devredışı yaptım nasıl açıldığına dair hiçbir fikrim yok bide böyle denicem yardımlarınız için ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Üst Alt