Yardım Mi 10 t boot olmuyor

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
İyi akşamlar arkadaslar cihaz fastboot romda denedim a11 yazılımla boot oluyor a12 ile olmuyor custom yazılım denedim gene siyah ekranda kaliyor yardımcı olabilecek varmı bu sorundan sonra cihaz video oynatmiyor sesi de çıkmıyor hoparlör den hiç bi şekilde ses çıkmıyor muzdarip kaldım cihazı kullanamıyorum

Snowhound1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz deniz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
2
şebeke ve wi-fi çalışıyormu ve sensörler aktifmi?

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Cihaz calisiyor suanda and 11 global yazilim var ama ses yok and 12 ayarlardan güncelliyorum siyah ekranda kalıyor boot etmiyor

Snowhound1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz deniz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
2
farklı birşey var o zaman

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hoca. Kesin olmamakla beraber persist flaslamayi denermisiniz belki çözülür sorun

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Sorun hala devam ediyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Cihaz da gördüğünüz üzere logonun altindaki noktalar bir yerden sonra donuyor siyah ekrana kalıyor telefon ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Kimse yokmu acaba

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Fastboot moda girip bir TWRP yazıp recovery üzerinden bir şeyler yüklemeyi deneyin bir de. Donanım arızası var gibi görünüyor buradan verebileceğimiz pek tavsiye yok maalesef.

omerfrkder

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk D
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Sorun hala devam ediyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Cihaz da gördüğünüz üzere logonun altindaki noktalar bir yerden sonra donuyor siyah ekrana kalıyor telefon ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var
Cihazın BootLoader kilidi açıksa eğer TWRP yükleyip recovery ekranına giriş yapın ve sağ alttaki üç çizgiye basın orada kırmızı yazan herhangi bir hata mesajı var mı yok mu diye eğer yoksa şunları deneyin;
Full wipe çekin TWRP yeniden başlatın
Hangi romu kurmak istiyorsanız (TWRP ÜZERİNDEN) kurun sonra cihazı açmadan TWRP yeniden başlatın wipe kısmından format data yapın tekrar TWRP yeniden başlatıp wipe>advanced wipe>data ya tıklayıp dosya sistemini aklınızda tutun dosya sistemi eğer f2fs ise EXT4 yapın tekrar recovery başlatın ve f2fs yapın eğer başka birşey ise f2fs yapıp yeniden başlatmayı deneyin

Fastboot moda girip bir TWRP yazıp recovery üzerinden bir şeyler yüklemeyi deneyin bir de. Donanım arızası var gibi görünüyor buradan verebileceğimiz pek tavsiye yok maalesef.
Donanım arızası olduğunu pek sanmıyorum hocam açıkçası donanım arızası olsa cihaz buraya kadar gelmez diye biliyorum emin değilim ama cihaz en baştaki mi logosunu gösterip yeniden başlar sürekli donup siyah ekrana atacağını sanmıyorum yanlış yazılım veya yanlış kernel yüklenmiş gibi duruyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Cihazın BootLoader kilidi açıksa eğer TWRP yükleyip recovery ekranına giriş yapın ve sağ alttaki üç çizgiye basın orada kırmızı yazan herhangi bir hata mesajı var mı yok mu diye eğer yoksa şunları deneyin;
Full wipe çekin TWRP yeniden başlatın
Hangi romu kurmak istiyorsanız (TWRP ÜZERİNDEN) kurun sonra cihazı açmadan TWRP yeniden başlatın wipe kısmından format data yapın tekrar TWRP yeniden başlatıp wipe>advanced wipe>data ya tıklayıp dosya sistemini aklınızda tutun dosya sistemi eğer f2fs ise EXT4 yapın tekrar recovery başlatın ve f2fs yapın eğer başka birşey ise f2fs yapıp yeniden başlatmayı deneyin

Donanım arızası olduğunu pek sanmıyorum hocam açıkçası donanım arızası olsa cihaz buraya kadar gelmez diye biliyorum emin değilim ama cihaz en baştaki mi logosunu gösterip yeniden başlar sürekli donup siyah ekrana atacağını sanmıyorum yanlış yazılım veya yanlış kernel yüklenmiş gibi duruyor
Konu sahibi daha önce telefonun sorunsuz açıldığını hoparlör ve video oynatma sorunu olduğunu söylemiş.

Üst Alt