Yardım Mi 10 pro yardım lütfen

muratari

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 10
Konular
1
Arkadaşlar yeni üyeyim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Mi 10 pro(CMI) kayıt süresi geldiği için bir servise verdim malum işlem sonrasında telefonda 2g,3g de internet hiç yok,4.5g de sürekli kopma oluyor ve arada ulaşılamıyor,arama 5-10 denemede ancak yapıyor(uçak modundan çıkın,radyo dalgası yok vs vs gibi hatalar).Şarja takılı iken arama gelirse ekranda görünmüyor ama telefon çalmaya devam ediyor.Bu sorun çözülür mü yoksa telefon çöp mü oldu?Cevaplarsanız sevinirim.

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
hocam malum işlem tam anlamıyla yapılmamış işin ehli birine yaptırın

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11

atesapo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Arkadaşlar yeni üyeyim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Mi 10 pro(CMI) kayıt süresi geldiği için bir servise verdim malum işlem sonrasında telefonda 2g,3g de internet hiç yok,4.5g de sürekli kopma oluyor ve arada ulaşılamıyor,arama 5-10 denemede ancak yapıyor(uçak modundan çıkın,radyo dalgası yok vs vs gibi hatalar).Şarja takılı iken arama gelirse ekranda görünmüyor ama telefon çalmaya devam ediyor.Bu sorun çözülür mü yoksa telefon çöp mü oldu?Cevaplarsanız sevinirim.
Zenex hocam ile iletişime geçip direk ona yaptırıyorsun hocam :) bu işleri işi bilenin yapması şart.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Cihaz çöp değil. IMEI işlemini hatalı yapmışlar. Tamiri mümkün üstte arkadaşlar link vermiş oradan ulaşırsanız yardımcı oluruz..

Üst Alt