Çözüldü mi 10 pro twrp dahili hafızayı görmüyor

mrt-efe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 6
Konular
2
merhaba arkadaşlar, cihazım mi 10 pro twrp 3.4.0 yüklü.

twrp'm dahili hafızamı görmüyor. güncelleme yüklemek istiyorum. twrp'e girince dahili hafızam 0 gözüküyor. farmat data "yes" yaptıktan sonra okumaya başlıyor fakat içindeki herşey silinmiş oluyor. romu kurup sonra tekrar twrp ye bakıyorum tekrardan dahili hafızayı 0 göstermeye başlıyor. baştan twrp kurayım dedim ondada sorun yaşadım. twrp yi baştan yükleyeceğim bir rehber de bulamadım. bi kaçını denedim başarısız oldum.

swipe to factory reset işe yarasa bari en azından resimler vs. silinmese ne güzel olurdu fakat oda işe yaramıyor.
swipe to factory reset deyince hata çıkıyor onunda resmini yükledim.

mount sekmesinin resmini de attım belki orada sorun vardır diye düşündüm.

başına gelen yada bilgisi olan bi arkadaş var mı acaba?

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 32
  • 2.jpg
    2.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 27
  • 3.jpg
    3.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 4.jpg
    4.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 28
  • 5.jpg
    5.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 31
Çözüm
Twrp daha tam oturmadı ondan bu hatalar. forumda bir arkadaş yazmıştı çözümü bende uyguladım ve sorunsuz güncelleme yapabiliyorum artık. Tek sıkıntı her güncellemede pc ye baplayıp twrp den boot etmek. Yani çözüm telefonu fastboot modda pc ye bağlayıp fastboot boot twrp.img yazın ve 1 dk civarı bekleyin telefon twrp modunda açılacak ve dahili hafıza görecek. Böylece gğncellemeyi yapabilirsiniz ama yeni güncelleme gelince tekrar bu işlemi yapmak zorundasınız. Ayrıca ekran kilidini kaldırmanız gerekiyor işlemden önce.

semedxs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baloglan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Cıhazınızla uyumlu olan twrp yüklediniz dimi hocam?

Oyla:

mrt-efe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 6
Konular
2
evet önceden bi sorun yoktu sanki sonradan böyle oldu

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Twrp daha tam oturmadı ondan bu hatalar. forumda bir arkadaş yazmıştı çözümü bende uyguladım ve sorunsuz güncelleme yapabiliyorum artık. Tek sıkıntı her güncellemede pc ye baplayıp twrp den boot etmek. Yani çözüm telefonu fastboot modda pc ye bağlayıp fastboot boot twrp.img yazın ve 1 dk civarı bekleyin telefon twrp modunda açılacak ve dahili hafıza görecek. Böylece gğncellemeyi yapabilirsiniz ama yeni güncelleme gelince tekrar bu işlemi yapmak zorundasınız. Ayrıca ekran kilidini kaldırmanız gerekiyor işlemden önce.

Oyla: Çözüm

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Xiaomi Eu kullanan arkadaşlar linkteki twrp yi direk flaşlayıp kullanabilirler. Artık twrp uçmuyor dahili hafıza görüyor. Her şey on numara minik bir pürüz var 1 dk sürüyor twrp açılması. Onun dışında sorunsuz bir twrp. Tavsiye ederim. Bugun 21.3.3 sürümü yükledim. Yükleme sonrası kontrol ettim dahili hafıza görünüyor herhangi bir problem yok.

Global rom vs kullananlar var ise konusunu incelesin vbmeta vs yüklemek gerekiyor sanırım.

Oyla:
Üst Alt