Soru Mİ 10 PRO Kullanan Arkadaşlar bakabilirmi :)

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Dediğim gibi romu yükledim twrp güncellenmiş ve dahili hafızayı okuyor.Twrp sürümü ( TWRP-3.4.2B-1206-XIAOMI10PRO-CN-wzsx150) olmuş
Detaylı analatabilir misiniz zahmet olmayacaksa. İlk Betayi anlatımınız ile yapmıştım bunda da yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de format data gerekecek mi yeniden

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Detaylı analatabilir misiniz zahmet olmayacaksa. İlk Betayi anlatımınız ile yapmıştım bunda da yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de format data gerekecek mi yeniden
Format dataya gerek yok direk üzerine flaşlayın.Romu indirin usb içine romu atın sonra twrp.ye girerek usb otg ile romu direk flaşlayın yeni sürüm twrp roomla beraber yükleniyor.

Son düzenleme:

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Yükledim ilk dikkatimi çeken olay volte gitti bilginiz olsun. Eu beta 20.12.10 mi 10 pro çin

Ekli dosyalar

• IMG_20201211_015201.jpg
    IMG_20201211_015201.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 10

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Format dataya gerek yok direk üzerine flaşlayın.Romu indirin usb içine romu atın sonra twrp.ye girerek usb otg ile romu direk flaşlayın yeni sürüm twrp roomla beraber yükleniyor.
Kardeş s.a 12.0.4 stabil yüklü android 10. Eski mevcut twrp'em sorunsuz çalışıyor. Bu versiyona geçmek istersem kodlama filan yapmadan eski usül wipe+format data yapıp bu romu yükleme durumum var mı acaba ? Kod filanla uğraşmamak için şuana kadar güncellemedim. Bi de son olarak bu romla magisk root çalışıyor mu

Son düzenleme:

cyberhamdi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hmd
Cihazım
Mi 9
Konular
6
miuı 12 de aramada kopmalar yada 5g de falan sorun oluyormuş o tarz bi sorun var mı sizdede?

cyberhamdi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hmd
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Bu arada arkadaşlar mesela intagram da bir video izlerken sesli konuşmalari dinlemek için azbl bişey ses yukselttigim de müzikli bir yer geldiğinde yada bir diğer video ya geçtigimde çok yüksek ses çıkıyor yani insta kullanırken elim hep ses tuşunda sizde nasıl bu durum

Üst Alt