Soru Mı 10 pro Bluetooth sorunu

• Konbuyu başlatan Slyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K

Slyo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba
1 hafta önce mi 10 pro aldım. Eski telefonum Samsung Galaxy s8 di. Beats solo3 bluetooth kulaklığım var sesi son derece başarılı. Ancak kulaklığı yeni telefonuma bagladigimda ses inanılmaz düşük ve çok kalitesiz geliyor 100 tlilik basit kulaklık gibi çalıyor. S8 in neredeyse 4/1 i kadar hem kalite hemde yükseklik açısından ne yaptıysam bu durumu duzeltemedim. Bu neden olabilir çözümü nedir fikri olan var mı

Slyo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
1
Ayarlardan telefon hakkında kısmına tıklayın orda MIUI sürümü yazan yere 10 defa üst üste basın artık geliştiricisiniz yazısı gelicek oradan itibaren ek ayarlara tıklayıp geliştirici seçeneklerini açıcaksınız oradan yavaşça aşağı inin ve mutlak sesi devre dışı bırak butonunu bulun eğer mavi çizgi açıksa kapatıp çıkın kulaklığı tekrar Bluetooth üzerinden bağlayın bu işlemi yaparken kulaklığı Bluetooth üzerinden silip tekrar bağlayın
Valla hocam ellerinize sağlık .. Dediğiniz gibi yaptım şu an gümbür gümbür çalışıyor çok çok teşekkür ederim ..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar+cihazım+tüm özellikler+miui sürümüne 5.10 kez basın.
Geliştirici secenekleri açıldı diye uyarı verir.
Sonra Ayarlar+ek ayarlar dan en son kısimda geliştiri seçenekleri aktif olmuş olur, aradığınız ayarlar onun içerisinde..
[/QUOT
Sizle beraber bir arkadaş daha aynı şeyleri yazdı aynen yaptım. . Mükemmel sonuç gümbür gümbür çalışıyor . Çok teşekkür ederim

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Valla hocam ellerinize sağlık .. Dediğiniz gibi yaptım şu an gümbür gümbür çalışıyor çok çok teşekkür ederim ..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Ne demek hocam hayırlı olsun

Oyla:

Wolfgang87

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Wolf
Cihazım
Note 9s
Konular
0
Ne demek hocam hayırlı olsun
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum cihaz redmi note 9s. Mutlak ses ayarını kapatıp açmam fayda etmiyo jabra elite 75t bluetooth kulaklık kullanıyorum. Geliştirici seçeneklerinde bluetooth ile alakalı yaptığım tüm seçimler çıkıp tekrar girince eski haline dönüyor. Mutlak ses seçimi bazen en son yaptığım ayarda kalıyor fakat seste bir değişiklik olmuyor. Farklı bir çözüm önerebilirseniz sevinirim.

Oyla:
Üst Alt