Soru Mı 10 pro Bluetooth sorunu

• Konbuyu başlatan Slyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K

Slyo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba
1 hafta önce mi 10 pro aldım. Eski telefonum Samsung Galaxy s8 di. Beats solo3 bluetooth kulaklığım var sesi son derece başarılı. Ancak kulaklığı yeni telefonuma bagladigimda ses inanılmaz düşük ve çok kalitesiz geliyor 100 tlilik basit kulaklık gibi çalıyor. S8 in neredeyse 4/1 i kadar hem kalite hemde yükseklik açısından ne yaptıysam bu durumu duzeltemedim. Bu neden olabilir çözümü nedir fikri olan var mı

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Bluetooth kulaklığı bağladığında bir uyarı gelmesi lazım bu kulaklık ''asd'' codec'i destekliyor diye. Ordan değiştir veya tamam tuşuna basın. Cihaz bluetooth bağlantısını kablosuz kulaklığa göre ayarlayacak. Benim beats studio 3'te de oluyordu çözdüm böyle.

Oyla:

Slyo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
1
Bluetooth kulaklığı bağladığında bir uyarı gelmesi lazım bu kulaklık ''asd'' codec'i destekliyor diye. Ordan değiştir veya tamam tuşuna basın. Cihaz bluetooth bağlantısını kablosuz kulaklığa göre ayarlayacak. Benim beats studio 3'te de oluyordu çözdüm böyle.
Evet ASC falan gibi bir yazı çıkıyor bunu kabul ettim - etmedim iki türlüde denedim ama her iki türlüde bir değişiklik olmadı malesef

Oyla:

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Ben aac'yi aktif edince sorunum çözüldü. Garip iş...

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Bende denedim ama en ufak bir değişiklik olmadı inanılmaz düşük ve kalitesiz bir ses geliyor
Geliştirici seçeneklerinden mutlak sesi devre dışı bırak butonu açık mı acaba eğer açıksa kapatıp kulaklığı silip yeniden bağlayabilir misiniz

Oyla:

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
20.10.16 eu beta yüklü, diğer eu versiyonları da yükleyip denemiştim. Bluetooth kulaklık olsun, kablolu gümbür gümbürdü.

Oyla:

Slyo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
1
Geliştirici seçeneklerinden mutlak sesi devre dışı bırak butonu açık mı acaba eğer açıksa kapatıp kulaklığı silip yeniden bağlayabilir misiniz
Bu yazdiginizi bir yerde daha okudum ama gelistirici seçeneği diye bir menü başlığı bulamadım doğal olarak mutlak ses diye birşeyde yok .. hiçbir şey anlayamadım malesef

Oyla:

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Bu yazdiginizi bir yerde daha okudum ama gelistirici seçeneği diye bir menü başlığı bulamadım doğal olarak mutlak ses diye birşeyde yok .. hiçbir şey anlayamadım malesef
Ayarlar+cihazım+tüm özellikler+miui sürümüne 5.10 kez basın.
Geliştirici secenekleri açıldı diye uyarı verir.
Sonra Ayarlar+ek ayarlar dan en son kısimda geliştiri seçenekleri aktif olmuş olur, aradığınız ayarlar onun içerisinde..

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Ayarlardan telefon hakkında kısmına tıklayın orda MIUI sürümü yazan yere 10 defa üst üste basın artık geliştiricisiniz yazısı gelicek oradan itibaren ek ayarlara tıklayıp geliştirici seçeneklerini açıcaksınız oradan yavaşça aşağı inin ve mutlak sesi devre dışı bırak butonunu bulun eğer mavi çizgi açıksa kapatıp çıkın kulaklığı tekrar Bluetooth üzerinden bağlayın bu işlemi yaparken kulaklığı Bluetooth üzerinden silip tekrar bağlayın

Oyla:
Üst Alt