Soru Mi 10 Pro 6250 TL olur mu?

MiMac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 10 5G
Konular
3
Selamlar, Mi 10 Pro kaç ay geçmesine rağmen bildiğiniz gibi daha Türkiye'ye gelmedi. Mi 10 da da stok sıkıntıları yaşanıyor. En son Mi 10 un 9899 TL'ye çıktığını görünce (256 GB) artık yuh dedirtti. Bugün de öylesine bi letgoya girip bakayım dedim, Birinin 6250 TL'ye kayıtlı kapalı kutu Mi 10 Pro sattığını gördüm. Fiyat baya uygun geldi bana. Sizce alınır mı?
Normalde kullandığım her telefonu en az 1 kere garantiye veren biriyim. Hangi telefonu kullandıysam en az 1 kere arızalandı yani. Malum bahsettiğim telefonun da garantisi olmayacak. Sizce sıkıntı yaşar mıyım, daha önce yurtdışı cihaz kullananlar varsa ne gibi sıkıntılar yaşadılar bu konuda?

Görüşlerinizi bekliyor saygılarımı sunuyorum :) :) :)

MiMac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 10 5G
Konular
3
Oyla:

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
Ben olsam o kadar parayı garantisiz bir cihaza bağlamazdım. Sorun çıktığında telefoncuların insafına kalırsınız. Bütçeniz dahilinde gayet güzel özelliklere sahip distrübitör garantili cihazlar bulunmakta. Onları araştırıp, içinize sinen ve kronik sorunu olmayan bir model tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
o parayı vereceksem iphone xs alırım net. kimse kusura bakmasında ne yaparsa yapsın o parayı hak etmez seneye 4k ya satmak için müşteri ararsınız.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
bana biraz şüpheli geldi ama
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maalesef çoktan Çin'den ekran koruyucu vs siparişi verdim. :D
Bence edebiliyorsanız iptal edin :D

Oyla:

Yen@l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yenal
Cihazım
Mİ5
Konular
0
O bütçelere çıkacaksanız alacağınız telefon Iphone olmalı. Duruma göre 11 veya Xs alabilirsiniz.

Oyla:

cyberhamdi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hmd
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Selamlar, Mi 10 Pro kaç ay geçmesine rağmen bildiğiniz gibi daha Türkiye'ye gelmedi. Mi 10 da da stok sıkıntıları yaşanıyor. En son Mi 10 un 9899 TL'ye çıktığını görünce (256 GB) artık yuh dedirtti. Bugün de öylesine bi letgoya girip bakayım dedim, Birinin 6250 TL'ye kayıtlı kapalı kutu Mi 10 Pro sattığını gördüm. Fiyat baya uygun geldi bana. Sizce alınır mı?
Normalde kullandığım her telefonu en az 1 kere garantiye veren biriyim. Hangi telefonu kullandıysam en az 1 kere arızalandı yani. Malum bahsettiğim telefonun da garantisi olmayacak. Sizce sıkıntı yaşar mıyım, daha önce yurtdışı cihaz kullananlar varsa ne gibi sıkıntılar yaşadılar bu konuda?

Görüşlerinizi bekliyor saygılarımı sunuyorum :) :) :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kayıt yapıldığından eminmisin bende kaç aydır araştiriyorum kayıt yapabileni bulamadım diye alamıyorum hangi versiyon bu arada aldığınız?

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
kayıtlı kapalı nasıl oluyor onu anlayamadım. telefoncular çok uyanık bana da cihazı alırken kayıtlı demişlerdi sonra parayı ödedikten sonra şimdi oraya gir buraya gir oem kilidini aç kendiliğinden kaydedilecek falan diye bir sürü yaşan dolan. sonra bu işlerin nasıl yapıldığını öğrenince çok sövmüştüm arkasından. her şey satana kadar yani öncelikli netleştirmeniz gereken kısım yurt dışı cihaz için bu modele repair işlemi yapılabiliyor mu? yapılıyorsa alınabilir bence fiyatı abartı olsada şu anki piyasaya ve bu özellikteki bir telefona göre normal fiyat

Oyla:
Üst Alt