Yardım Mi 10 mıuı 12.2.6 güncelleme dogrulama sorunu

Prmhalil66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi6
Konular
5
Mi 10 cihazım 12.5.2 güncelleme dogrulama sorunu veriyordu şimdi de bugün baktım 12.2.6 gelmiş onda da güncelleme dogrulama sorunu veriyor nereye kadar dogrulama sorunu vermeye devam edecek bi fikri olan var mı

barisgtr91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
1
kardeş mi 10 kullandığın için kimse sana cevap vermeyecek bu forumun mi 10 a garezi var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 10 cihazım 12.5.2 güncelleme dogrulama sorunu veriyordu şimdi de bugün baktım 12.2.6 gelmiş onda da güncelleme dogrulama sorunu veriyor nereye kadar dogrulama sorunu vermeye devam edecek bi fikri olan var mı
bu arada tamamen aynı sorunu yaşıyoruz tek sanıyordum kendimi ne zaman ve nereden aldın cihazı

Ahm-ET

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 7
Konular
0
vpn ile bağlanıp deneyebilir misiniz?

barisgtr91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
1
miui 13 stabil sürümü dağıtılmasını bekliyorum eğer onuda yüklemezse bootloaderi açıp tr romu yükleyecem miui 13 olarak başka seçeneğimiz yok

vpn ile bağlanıp deneyebilir misiniz?
ben 12.5.2.0 a türlü vpn denedim yemedi youtubede yabancı kaynaktan görmüştüm sanırım önlem almış Xiaomi vpn olayına

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
kardeş mi 10 kullandığın için kimse sana cevap vermeyecek bu forumun mi 10 a garezi var

bu arada tamamen aynı sorunu yaşıyoruz tek sanıyordum kendimi ne zaman ve nereden aldın cihazı
Yok ya niye garezimiz olsun... O telefon pahalı biz fakiriz. Xiaomi gariban markası, anlamıyoruz ki pahalı aletlerden ;(

barisgtr91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
1
Bootloader kilidi açıp mi flash ile 12.5.2.0 global sürümü yükledim sonra bootloader kilidini adb ile kapattım 12.5.4.0 bildirimi gelen güncellemeyi yükledim ve widevine L1 parmak izi bölümünde olmadığını fakat drm info uygulamasında L1 olduğunu gösteriyordu fakat Netflix hd değildi. Çözümü buldum Google play sistem güvenlik güncellemesinin eski tarihte kaldığını görünce 2 defa güncelleme yaptırdı bana telefonu yeniden başlattı ve sonuç parmak izi ayarlarında Widevine L1 geldiğini gördüm onunda sertifikasını indirdi bütün problem çözülmüş oldu.

Üst Alt