Soru Mi 10 Miui 11 mi 12 mi?

clonarek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kürşat
Cihazım
mi 10 5g
Konular
13
niye sordun o zaman :D bende android 11 çıkmasına rağmen android 9 miui 11 de kullanıyorum. dene hangi sürüm iyiyse onda kal güncelleyince bişey değişmiyor. sıkılırsan tema bölümüne gir wallpaper değiştir felan :) ha baktın çok iyi performans ve süreler alanlar var forumda o zaman değiştirebilirsin ama öyle bişey olmayacak :D
miui 11 ile miui 12 arasında sordum hocam android 10 ikisi de zaten değişmiyor ama 12 de pil cabuk bitiyor

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
miui 11 ile miui 12 arasında sordum hocam android 10 ikisi de zaten değişmiyor ama 12 de pil cabuk bitiyor
ben başlıktaki 10 u miui 10 olarak okumuşum :D kusura bakma yanlış anlamışım. Xiaomide ilk sürüm daha iyi oluyor genelde. Xiaomi kullanmaya başladığımda beri onu farkettim ben. 3. xiaomi telefonum mi note 10. yeni sürüm güzel özellikler getirmediyse yada önemli bi güvenlik açığını kapatmadıysa çokta lüzumlu değil. modüller ile eklenebilen özellikler varsa yeni sürümde olupta eskide olmayan onuda ekleyerek devam edilebilir.

clonarek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kürşat
Cihazım
mi 10 5g
Konular
13
ben başlıktaki 10 u miui 10 olarak okumuşum :D kusura bakma yanlış anlamışım. Xiaomide ilk sürüm daha iyi oluyor genelde. Xiaomi kullanmaya başladığımda beri onu farkettim ben. 3. xiaomi telefonum mi note 10. yeni sürüm güzel özellikler getirmediyse yada önemli bi güvenlik açığını kapatmadıysa çokta lüzumlu değil. modüller ile eklenebilen özellikler varsa yeni sürümde olupta eskide olmayan onuda ekleyerek devam edilebilir.
tamamdır hocam o zaman süper yorumlar olursa 12.5 e geçerim şimdi clean all seçip güzel bir 11 indian kurayım

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar ben 12ye güncelledim. Hindistan kararlı rom yüklü. 12.0.3. Sizde pil performansı nasıl. Ben 4.5 saat alıyorum %20 nin altına düşmeden olacak şekilde. Batarya bitene kadar kullanmadım hiç zarar görmesin diye. Oyun oynuyorum YouTube giriyorum sosyal medya hiç biri yok. Diğerleri standart net de gezinme arama WhatsApp vs. 4.5 saat.

cd99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Herkese iyi forumlar benim mi 9t 10.3.11 sürümü yüklü sizce 12 sürümune veya 11 sürümü yüklemelimiyim şarji en iyi sürüm hangisi

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Başlık cidden garip önce Mi serisine atlamışsınız
sonra Miui arayüzüne dönmüşsünüz sonra tekrar Mi serisine doğru yol almışsınız Interesting 8-|

Üst Alt