İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
12.1.5 de sapıtmaya basladi, bugün eu developeri deneyecegim insAllah

cagdasoneren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağdaş Önere
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
0
Son sürüm 12.5 yüklü yeni farkettim eskiden zoom çok rahat yapıyordu şimdi fotoğrafta zoom yaparken arkadan geliyor temizde kurdum ama 21.3.17 yüklü olan bir kontrol edebilir mi acaba olmazsa hata bildirimi yaparız en azından.

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Son sürüm 12.5 yüklü yeni farkettim eskiden zoom çok rahat yapıyordu şimdi fotoğrafta zoom yaparken arkadan geliyor temizde kurdum ama 21.3.17 yüklü olan bir kontrol edebilir mi acaba olmazsa hata bildirimi yaparız en azından.
Kastınız galeri uygulamasındaki fotoğraflara zoom yapmaksa bende hiçbir sorun yok suanlik

cagdasoneren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağdaş Önere
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
0
Kastınız galeri uygulamasındaki fotoğraflara zoom yapmaksa bende hiçbir sorun yok suanlik
hayır kamerada fotoğraf çekmek için açın uzak bir yere zoom yapılıyor ya direk rakamlara basarak değil elinizi basılı tutunca aşağıda çizgiler açılır elinizi kaydırırp 50x e doğru ondan bahsediyorum ben hızlıca gidiyorum eskiden hızlıca zoom yapardı şimdi ben elliye geliyorum o arkadan geliyor.

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
hayır kamerada fotoğraf çekmek için açın uzak bir yere zoom yapılıyor ya direk rakamlara basarak değil elinizi basılı tutunca aşağıda çizgiler açılır elinizi kaydırırp 50x e doğru ondan bahsediyorum ben hızlıca gidiyorum eskiden hızlıca zoom yapardı şimdi ben elliye geliyorum o arkadan geliyor.
Kamerayi ilk açınca zoom yaparken hızlı yapıyor bi yavaslama yok fakat sürekli zoom in zoom out yapinca yavaşlıyor

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Eu developer 21.3.31 i deneyen var mı ? Change log a göre Miu+ gelmiş ve gpu driverlerini guncellemisler galiba

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Eu developer 21.3.31 i deneyen var mı ? Change log a göre Miu+ gelmiş ve gpu driverlerini guncellemisler galiba
Kullanıyorum. Tavsiye ederim. Gerçekten en ufak kasma donma kalmadı. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. MIUI+ beta olarak gelmiş

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-03-22-25-13-501_com.xiaomi.mirror.jpg
    Screenshot_2021-04-03-22-25-13-501_com.xiaomi.mirror.jpg
    245,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Üst Alt