Çözüldü Mi 10 lite Zoom Global Rom

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Mi 10 lite zoom satın aldım dün hayırlısıyla. Cihazdan çok memnunum lakin bu band 20 illallah ettirdi bir günde. Bu cihaza normal mi10 lite 5g nin global yazılımını yüklemek mümkün müdür ? Ve bu durumda band 20 sorunu düzelir mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
cihaziniz hayirli olsun. ama malesef band20 cihaza sonradan entegre edilecek birşey değil. zoom modeli çine özel ve global rom yok. bulunduğunuz yerde sorun teşkil ediyorsa cihazı başka operatör ile test edin daha iyi sonuç olabilirsiniz.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Band 20 yazılımla gelmez,varsa vardır yoksa yoktur...

Oyla:

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
cihaziniz hayirli olsun. ama malesef band20 cihaza sonradan entegre edilecek birşey değil. zoom modeli çine özel ve global rom yok. bulunduğunuz yerde sorun teşkil ediyorsa cihazı başka operatör ile test edin daha iyi sonuç olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyla: Çözüm

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Anladım hocam. Facebook grubundan bi yazılımcı arkadaş global rom yükleyerek ve IMEI atarak sorunu çözeceğini söyledi. Ama bende araştırdım global rom yok bu cihaza. O sebeple fikir danışmak istedim arkadaşlara da.

Oyla:
Üst Alt