MIUI 12 Mi 10 Lite - Tayvan Kararlı Rom V12.0.1.0.QJITWXM İndirme Bağlantıları

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Paylaşılmadı hocam

Recovery romu o şekilde yapabilirsiniz diye biliyorum
Globalde google arama ve mesajlaşma uygulamaları var tayvanda da çoğu cihazda miui arama ve mesajlaşma uygulaması var. Başka farkları var mıdır bilmiyorum protecknick9 hocamız kurmuştu bilgilendirmeyi deneyen hocamız olarak daha iyi yorumlar
Buse S. Yıldız hocam global ile fark yok, sadece miui arama ve mesajlaşma uygulamaları ile geliyor, başka fark görmedim. hindistan romu gibi düşünebiliriz bu romu.

Deniz35.5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Mi 10 lite
Konular
0
Merhaba,
protecknick9 Hocam,
Forumdaki, "Mi 10 Lite 5G - Twrp 3.4.0 Tek Tuş Yükleme Aracı" ile TWRP kurum. Bu romu bu twrp versiyonu ile kurabilir miyim? Kurulum sonrası ilk açılış ekranı ingilizce mi? Tayca mı açılıyor acaba? sorun yaşatıyor mu? Bu rom A11 mi, A10 mu?
Ayrıca, Android 11 rom kurar iken bu TWRP versiyonu işe yarıyor mu? Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.
Çok soru oldu kusura bakmayın, bu cihaz hakkında çok bilgi yok ne yazık ki, sanırım Xiaomi'den üvey evlat muamelesi görecek gibi.

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Merhaba,
protecknick9 Hocam,
Forumdaki, "Mi 10 Lite 5G - Twrp 3.4.0 Tek Tuş Yükleme Aracı" ile TWRP kurum. Bu romu bu twrp versiyonu ile kurabilir miyim? Kurulum sonrası ilk açılış ekranı ingilizce mi? Tayca mı açılıyor acaba? sorun yaşatıyor mu? Bu rom A11 mi, A10 mu?
Ayrıca, Android 11 rom kurar iken bu TWRP versiyonu işe yarıyor mu? Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.
Çok soru oldu kusura bakmayın, bu cihaz hakkında çok bilgi yok ne yazık ki, sanırım Xiaomi'den üvey evlat muamelesi görecek gibi.
Merhaba Deniz35.5 Fastboot link ile dosyayı indirip Mi flash Programı ile temiz kurulum yapmak en iyisi. bu rom android 10 versiyon. İlk açılış ekranı ingilizce bölgeyi türkiye seçerseniz kurulum aşamaları türkçe devam ediyor. Global ile aynı eksisi yok, artısı miui arama ve mesajlaşma uygulamaları yüklü geliyor.

Deniz35.5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Mi 10 lite
Konular
0
Merhaba Deniz35.5 Fastboot link ile dosyayı indirip Mi flash Programı ile temiz kurulum yapmak en iyisi. bu rom android 10 versiyon. İlk açılış ekranı ingilizce bölgeyi türkiye seçerseniz kurulum aşamaları türkçe devam ediyor. Global ile aynı eksisi yok, artısı miui arama ve mesajlaşma uygulamaları yüklü geliyor.
Cevabınız ve bilgilendirme için çok teşekkür ederim, çok sağolun Hocam.

Hakko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K40Gaming
Konular
8
hocam %100 miui uygulamaları bizzat romu kurdum, tekrar teşekkürler
Merhaba, kurulum öncesinde BL açmışmıydınız? EU rom kuracaktım bunu görünce vaz geçtim bir an. Kısaca kullanıcı deneyimlerinizi paylaşırsanız süper olur. Hayırlı olsun.

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Merhaba, kurulum öncesinde BL açmışmıydınız? EU rom kuracaktım bunu görünce vaz geçtim bir an. Kısaca kullanıcı deneyimlerinizi paylaşırsanız süper olur. Hayırlı olsun.
Mi flash ile yukleme yaparken Bl acık olması gerekiyor.
Farklı bir yol olarak Xiaomi Tool v2 Programı ile bl kapali işlemde yapılıyor. Forumda arastirabilirsiniz bir cok konu var.

Son düzenleme:

0Kemal51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Sanki biraz daha hızlandı telefon güzel rom kurulum basit video izleyerek yükledim fazla bilgim olmamasına rağmen

Deniz35.5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Mi 10 lite
Konular
0
Usb ile TWRP üzerinden recovery sürümü sorunsuz yükleyebildim. Ancak root için, gerek magisk 20.4 gerekse 21.1 i yükledim her ikisindede bootloop' düşüyor.

Hakko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K40Gaming
Konular
8
BL açık olmadan Xiaomi Tool v2 ile yükleme yapmıyor çünkü seçimler arasında taiwan yok ve kendimiz yüklediğimizde xiaomi sunucusundan çekemediğinden kabul etmiyor. 1 haftaya açılır cihaz denerim bende. Teşekkür ediyorum.

Üst Alt