Yardım Mi 10 lite şebeke gidiyor

mavbarask

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Barış
Cihazım
Xiaomi note 6 p
Konular
8
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı forumlar, bi mi 10 lite telefonum var sürekli şebeke kesiliyor ve bu çok fazla oluyor 5 dakka geliyor yarım 10 dakka gidiyor, sebebi nedir yardımcı olabilecek varmı ? Bazen kart içinde olmasına rağmende böyle yapıyor

Ekli dosyalar

• IMG-20220322-WA0008.jpg
    IMG-20220322-WA0008.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Cihazinin yurt disi mi garantili mi.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yurt dışı imei işlemli
Muhtemelen Repair işlemi yanlış yapıldı hocam sıfırdan repair yaptırın öncelikle.
Bu tarz sorunlar IMEI repair yapılan cihazlarda çok sik rastlandığı için direk olarak akla Repair işlemi geliyor yanlış qcn kullanıldığı için yapıyor aynı cihazın Stock qcn editleyip cihazın slotları silip editlenen qcn restore yapıldığı zaman düzelir hocam

mavbarask

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Barış
Cihazım
Xiaomi note 6 p
Konular
8
Buyuk ihtimalle islem hatali. Asagidaki linkten destek alabilirsiniz sorununuz cozulecektir.

Teşekürler hocam başka bir çözüm bulamazsam mutlaka ulasicam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhtemelen Repair işlemi yanlış yapıldı hocam sıfırdan repair yaptırın öncelikle.
Bu tarz sorunlar IMEI repair yapılan cihazlarda çok sik rastlandığı için direk olarak akla Repair işlemi geliyor yanlış qcn kullanıldığı için yapıyor aynı cihazın Stock qcn editleyip cihazın slotları silip editlenen qcn restore yapıldığı zaman düzelir hocam
Teşekürler hocam yeniden imei işlemi yapicam o zaman

mavbarask

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Barış
Cihazım
Xiaomi note 6 p
Konular
8
Hocam kart içinde olmasına rağmen de böyle gösteriyor dediğiniz işlem hatalıysa bu sorunuda alirmiyim ?

Ekli dosyalar

• IMG-20220322-WA0008.jpg
    IMG-20220322-WA0008.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 16

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam kart içinde olmasına rağmen de böyle gösteriyor dediğiniz işlem hatalıysa bu sorunuda alirmiyim ?
Bunun Repair ile alakası yok mi 10 t cihazda buna benzer Bir sıkıntı yaşadım hocam sim kart eski olduğu için yapıyordu sizde de sim kartı görmeme sorunu var Yeni başka bir sim kart takip dener mısınız hala görmezse cihazın sim kart yuvasında sorun var demektir

Üst Alt