Yardım Mi 10 lite 5g tam ekran görünüm sorunu

Thurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
mi6
Konular
0
Tam ekran hareketleri önceden sistemde bildirim çubuğuna bağlıydı (bildirim çubuğu temasını değiştirince tam ekran animasyonları da değişiyordu) ama artık direkt başlatıcıya bağlı (sadece ana ekran temasını değiştirince değişiyor animasyonları). Bu nedenle stok başlatıcıya mahkûm kaldık.
valla hocam ilk android telefonumdan itibaren Buzz Launcher'ı kullanıyordum. mağazadan kalkmış olmasına rağmen yedek dosyalarımdan apk sını alıp kullanmaya devam ediyordum. Mi 10 Lite de o launcher doğru düzgün çalışmadı. ona en yakın olarak Nova yı buldum. alışkanlıklarımdan vazgeçmekte zorlanıyorum. ayrıca miui yi nedense sevmiyorum. gerekirse bir daha update yapmam12.0.2 de gayet mutlu mesut takılırım ben :)

DN: Belki sağlam launcherlar buna ilişkin bir güncelleme yayınlayıp sorunu çözebilirler. o da ihtimal dahilinde

haxal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haxal
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
3
Nova yı Varsayılan olarak atamadiginiz sürece, kullanılabiliyor. Ekrana novanin kısa yolunu koydum, ne zaman MIUI ye dönse, basıp novaya alıyorum, başka yolu yok sanırım, belki nova 7 de düzelir.

Thurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
mi6
Konular
0
Nova yı Varsayılan olarak atamadiginiz sürece, kullanılabiliyor. Ekrana novanin kısa yolunu koydum, ne zaman MIUI ye dönse, basıp novaya alıyorum, başka yolu yok sanırım, belki nova 7 de düzelir.
pratik bir çözüm olmuş :)

Üst Alt