Yardım Mi 10 lite 5g tam ekran görünüm sorunu

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
Merhaba arkadaşlar. Android 11 yükledikten sonra telefonu tam ekran kullanamama sıkıntısı başladı. Daha önce ayarlar /ekranın içinde olan ayar ayarlar/ana ekran/sistem navigasyonuna gitmiş fakat launcher kullanurken tam ekran hareketleri çalışmıyor. Bunun bir çözümü var mıdır acaba, yardımcı olursanız çok sevinirim

Thurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
mi6
Konular
0
Ayni sorunu bende yasiyorum. Nova launcher de bir turlu calismiyor.
12.1.2 kurduktan sonra basladi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de tam ekran görünümü ismi sistem navigasyonu diye geçiyor şuanda

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
Aynen, kendi launcheri çok kullanışsız geliyor bana. Çok saçma olmuş neden izin vermiyor ki tam ekrana. Acaba fabrika ayarlarına alsak faydası olur mu??

Thurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
mi6
Konular
0
Aynen, kendi launcheri çok kullanışsız geliyor bana. Çok saçma olmuş neden izin vermiyor ki tam ekrana. Acaba fabrika ayarlarına alsak faydası olur mu??
Sanmiyorum hocam. Aksama kadar cozum bulamazsam aksam down yapip eski surume donecegim ben.

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
Sonucu bildirirseniz sevinirim.. :$

Thurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
mi6
Konular
0
Sonucu bildirirseniz sevinirim.. :$
twrp üzerinden 12.0.2 ye döndüm. nova launcher de hiç bir sorun kalmadı. sorunu bu şekilde çözdüm. 12.5 i bekleyeceğim artık öncesinde güncelleme yapmayacağım :)

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
twrp üzerinden 12.0.2 ye döndüm. nova launcher de hiç bir sorun kalmadı. sorunu bu şekilde çözdüm. 12.5 i bekleyeceğim artık öncesinde güncelleme yapmayacağım :)
Telefonu yeni aldım sayılır (yurtdışı) henüz kaydı yapılmadı. Dediğiniz işlemi yapsam sorun yaşar mıyım, yoksa hiç bulaşmayım mı?? wasntme~~

Thurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
mi6
Konular
0
Telefonu yeni aldım sayılır (yurtdışı) henüz kaydı yapılmadı. Dediğiniz işlemi yapsam sorun yaşar mıyım, yoksa hiç bulaşmayım mı?? wasntme~~
benim cihaz da yurt dışı fakat imei işlemleri tamamlanmıştı. ben her ihtimale karşı twrp den yine de efs yedeğini aldım. fakat gerek kalmadı. sorun yok şuan. bu konuda imei işleminden daha iyi anlayan birisi yorum yaparsa daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Tam ekran hareketleri önceden sistemde bildirim çubuğuna bağlıydı (bildirim çubuğu temasını değiştirince tam ekran animasyonları da değişiyordu) ama artık direkt başlatıcıya bağlı (sadece ana ekran temasını değiştirince değişiyor animasyonları). Bu nedenle stok başlatıcıya mahkûm kaldık.

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
Tam ekran hareketleri önceden sistemde bildirim çubuğuna bağlıydı (bildirim çubuğu temasını değiştirince tam ekran animasyonları da değişiyordu) ama artık direkt başlatıcıya bağlı (sadece ana ekran temasını değiştirince değişiyor animasyonları). Bu nedenle stok başlatıcıya mahkûm kaldık.
Umarım bi yöntemi bulunur ya da güncelleme ile eskisine döner wasntme~~

Üst Alt