Soru Mi 10 Lite 5G Android 11 (R) Deneyenler Varmı ?

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Arkadaşlar mi 10 lite 5g için android 11 cikti eu rom olarak. ben daha yüklemedim ama deneyen arkadaşlar android 11 hakkinda görüşlerini yazabilir mi ?

Son düzenleme:

Hakan Altun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MADNESS
Cihazım
Mi 10 Lite 5g
Konular
12
Arkadaşlar mi 10 lite 5g için android 11 cikti eu rom olarak. ben daha yüklemedim ama deneyen arkadaşlar android 11 hakkinda görüşlerini yazabilir mi ?

Eu Stabil güncellemesi ile verildi. Güncelleme inmiyor. Manuel olarak indirip kurduğumda telefon açılmadı. Yeniden 12.0 güncellemesine döndüm. Zaten güncelleme geri çekildi. İsteseniz de şu anda kuramazsınız. Bir sonraki güncellemeyi beklemek zorundayız.

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Eu Stabil güncellemesi ile verildi. Güncelleme inmiyor. Manuel olarak indirip kurduğumda telefon açılmadı. Yeniden 12.0 güncellemesine döndüm. Zaten güncelleme geri çekildi. İsteseniz de şu anda kuramazsınız. Bir sonraki güncellemeyi beklemek zorundayız.
global stabile olarak xiaomi kendi yayınladı orjinal stock rom android 11 şuan kurdum birkaç saattir kullanıyorum ama bug dolu malesef ve şarjı emiyor tavsiye etmem kimseye, daha en az 4-5 miui güncellemesi sonrası adam olur muhtemelen. bu arada gözle görülür hiç bir değişiklik yok hiç yeni birşey eklenmemiş. hiç birşey değişmemiş. Burada hocamız paylaştı

0Kemal51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi5s
Konular
2
global stabile olarak xiaomi kendi yayınladı orjinal stock rom android 11 şuan kurdum birkaç saattir kullanıyorum ama bug dolu malesef ve şarjı emiyor tavsiye etmem kimseye, daha en az 4-5 miui güncellemesi sonrası adam olur muhtemelen. bu arada gözle görülür hiç bir değişiklik yok hiç yeni birşey eklenmemiş. hiç birşey değişmemiş. Burada hocamız paylaştı
Şunu önce görsem hiç güncelleme yapmazdım aynen şarj kötü hiçbir değişiklik yok sırf her zaman açık ekranı düzeltildi mi diye yaptım ama yok aynı on saniye birde twrp kurup mi globe rom kurmayı düşünüyorum bakalım o nasıl etki edecek

t-con

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
Xaomi mi max
Konular
1
Malesef geçtim, şarj hızlı gidiyor. Fastboot üzerinden android 10 a dönsem cihaz brick olurmu ?
Test eden arkadaşım varmıdır ?

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Kirli flash gibi 5 kere güncelleme olsa dolu bug, lag sıkıntı vb.. sorunu yaşayabilir. Verileri sıfırlayınca düzeltldigi soyledi. İstersen deneyebilirsin
Malesef geçtim, şarj hızlı gidiyor. Fastboot üzerinden android 10 a dönsem cihaz brick olurmu ?
Test eden arkadaşım varmıdır ?
Yeni güncelleme gelen persist ve vendor değişiklik etkiliyor olabilir. Eski sürüm android dönsek büyük ihtimal vendor, persist verileri bozabilir. Bilgim yok

Hakan Altun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MADNESS
Cihazım
Mi 10 Lite 5g
Konular
12
Kirli flash gibi 5 kere güncelleme olsa dolu bug, lag sıkıntı vb.. sorunu yaşayabilir. Verileri sıfırlayınca düzeltldigi soyledi. İstersen deneyebilirsin

Yeni güncelleme gelen persist ve vendor değişiklik etkiliyor olabilir. Eski sürüm android dönsek büyük ihtimal vendor, persist verileri bozabilir. Bilgim yok
Eu kararlı rom kullanıyorum. Android 11 denedim. Bir çok uygulama çalışmayabiliyor. Birkaç kez android 10'a döndüm. Sorun olmadı.

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Eu kararlı rom kullanıyorum. Android 11 denedim. Bir çok uygulama çalışmayabiliyor. Birkaç kez android 10'a döndüm. Sorun olmadı.
Android 11 güncelleme birlikte çalışmayan uygulamaları daha güncellemedi. Güncellemeden sonra Android 11 destekli uygulamalar çalışacak.

Üst Alt