Soru Mi 10 için kararlı Custom Rom ?

• Konbuyu başlatan RyZENn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Forum kuralları 2.2 abem

by_BenjamiN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin Yav
Cihazım
Mi Max
Konular
1
hocam cihazı açabiliyorum boot.img dosyasını sadece twrpden yükleyip. twrp yi yüklüyorum cihazı açıyorum normal, tekrar twrp ye girmek istediğimde silinmiş oluyor. twrp yi yükleyip magisk yüklediğimde cihaz açılmıyor. bende boot dosyasını twrp den yüklüyorum cihazı açıyorum rom atmadan. böyle bir döngü yaşıyorum :D
Cihazı normal boot.img yükleyip acin. Daha sonra magisk manageri indirip boot.img dosyasını cihazın hafızasına atarak yamalayin. Yamalanan ...img dosyasını fastboot modda yükleyin. Rootlu şekilde cihaz açılacaktır. Daha sonra istediğiniz twrp kurabilirsiniz

RyZENn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
mate 10
Konular
9
Cihazı normal boot.img yükleyip acin. Daha sonra magisk manageri indirip boot.img dosyasını cihazın hafızasına atarak yamalayin. Yamalanan ...img dosyasını fastboot modda yükleyin. Rootlu şekilde cihaz açılacaktır. Daha sonra istediğiniz twrp kurabilirsiniz
hocam boot dosyasını zaten telefona atıp twrp den yükleyince açılıyor ama sonra twrpde silinmiş oluyor. twrp yi tekrar yüklüyorum magisk kurunca telefon yine açılışta kalıyor. yamaladığım boot dosyası twrp den yüklediğimle aynı değil mi

by_BenjamiN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin Yav
Cihazım
Mi Max
Konular
1
hocam boot dosyasını zaten telefona atıp twrp den yükleyince açılıyor ama sonra twrpde silinmiş oluyor. twrp yi tekrar yüklüyorum magisk kurunca telefon yine açılışta kalıyor. yamaladığım boot dosyası twrp den yüklediğimle aynı değil mi
Değil hocam. Dediğim gibi fastboot modunda cihazın orjinal boot.img dosyasını flashlayin. Magisk manageri apk olarak indirip kurun. Orjinal boot dosyasını cihazın hafızasına atıp magisk manager ile yamalayin ve pc ye kopyalayın. Fastboot moduna alıp yamalı boot dosyasını flashlayin. Cihaz rootlu şekilde açılacak. Şimdi android sürümünüzü uygun twrp kurabilirsiniz.

Üst Alt