Yardım mi 10 fastboot modunda kaldı yardım

karasafak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
2
arkadaşlar twrpden wipe format attıktan sonra fastboot modunda kaldı yardım edermisiniz

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
hocam küçük bir ayrıntıya ihtiyacım var ,telefon power yani güç düğmesini kullanmadan mı açılıyor,yada ses açma ses kısma tuşuna basarken aynı anda güç tuşunada basıyoruz ama telefon titredimi güç tuşundan elimizi çekip ses açma ses kısma tuşuna tel açılana kadar basmaya devam mı ediyoruz
Önce ses açma ve kapama tuşlarına basılıtutuyoruz sonra telefonu açma tuşuna basıyoruztelefon titrediktek sonra açma tuşundan elimizi çekiyoruz ses açma ve kısma tuşlarına basmaya devam ediyoruz menü açılanakadar

Oyla:

McOpposite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musab
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Konular
6
TWRP kurulduktan sonra ekran gelmiyorsa vbmeta kurmanız gerekli.Bu arada yedeği nasıl aldınız?Ayrıca fastboot için de şöyle yapabilirdiniz,MiFlash içinde 3 adet seçenek barındırıyor
1-Clean all
2-Save user data
3-Clean all and lock
Buradan 2. olanı seçip flashlayın.Eğer cihaz açılmazsa twrp flashlayıp twrp üzerinden data yedeği alın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Araçlar sıkıntılı olabilir.Recovery dosyasını manuel olarak kendiniz yüklemeyi deneyin
Fastboot dan bir türlü cikamadigim icin ses acma kapama dugmelerine basiki tuttum sistem açıldı. Benim icin onemli olan resimler ve download klasoruydu. İşle alakali hersey ondaydi. Onalri bilgisayara yedekledim. Ve global roma döndüm.

Oyla:

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Fastboot dan bir türlü cikamadigim icin ses acma kapama dugmelerine basiki tuttum sistem açıldı. Benim icin onemli olan resimler ve download klasoruydu. İşle alakali hersey ondaydi. Onalri bilgisayara yedekledim. Ve global roma döndüm.
Ama ben global rom'ada dönemiyorum

Oyla:

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Globalde eu ya donmeyi denemedim henüz. Hafta ici deniyecem ama global de sarj suresi uzadi sanki.
Bana bu konuyla alakalı geniş bir vakitte yardımcı olacak biri lazım

Eu rom 20.11.5 de takılı kaldım
Twrp kuramıyorum
Global rom a da dönemiyorum

Diğer bşr sorunda globale döndüğüm zaman şebeke gider
Benim telefona imei atıldı

Oyla:

McOpposite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musab
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Konular
6
global e dönüş işi kolay. ama IMEI kaybı yaşar mısınız onu bilmiyorum.

Oyla:

quallyst

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantuğ
Cihazım
Mi 10
Konular
4
Dün 4 kere fastboot'da kaldım. Her seferinde Mi Flash (64bit) ile stok rom flashladım ve yeniden twrp kurdum. Her seferinde TWRP siliniyordu, bunun sebebi Android 11 cihaza Android 10 TWRP kurmammış, bunu anladım. En sonunda uyumlu rom ve TWRP ile sorunu çözdüm ve telefonu sıfırdan açtım. Mi Flash ve TWRP üzerinden yapılan işlemlerde imei gitmez.

Oyla:

sceryavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 10
Meslek
-
Konular
16
Konusu olan şeyleri defalarca sormuşsunuz arkadaşlar pes doğrusu. Hem bu kadar uzak olup hemde bu kadar meraklı olunca bu oluyor demek ki. Android 11 kurmayın şimdilik, hem kendisi sorunlu hemde TWRP ler uyumlu değil, Format Data yapılması gerekiyor tüm bilgileriniz gider.

Daha iyi bir sürüm çıkana kadar bu sürümde kalın : xiaomi.eu_multi_MI10_V12.0.8.0.QJBCNXM_v12-10

Oyla:

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Konusu olan şeyleri defalarca sormuşsunuz arkadaşlar pes doğrusu. Hem bu kadar uzak olup hemde bu kadar meraklı olunca bu oluyor demek ki. Android 11 kurmayın şimdilik, hem kendisi sorunlu hemde TWRP ler uyumlu değil, Format Data yapılması gerekiyor tüm bilgileriniz gider.

Daha iyi bir sürüm çıkana kadar bu sürümde kalın : xiaomi.eu_multi_MI10_V12.0.8.0.QJBCNXM_v12-10
android 10 a geri dönebilirmiyiz

Oyla:
Üst Alt