Yardım Mi 10 android 12 güncellemesi

legaltr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali İNANIR
Cihazım
MI 10
Konular
11
Merhabalar. Şimdi kontrol ettim cihaza android 12 gelmiş. Ama yüklemeden önce danışayım istedim. EU beta kullanıyorum. 12 ye geçicem fakat twrp de magisk te felan bir sorun olur mu acaba güncelleyen var mı?

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular
11
Aynı soruyu bende sormak istiyorum şuan aktif andorid 11 eu beta yüklü, android 12 güncellemesi geldi fakat açıklamada 12 nin twrp desteklemediği yazıyor nasıl bi yol izleyeceğiz moustache~~

ayhanaykut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan aykut
Cihazım
redmi note3
Konular
3
ne twrp nede magisk çalışıyor,4pda daki yamada çalışmıyor,ayrıca pek fazla degişiklik yok bendeki sabah siftahı tam bir hayal kırıklıgı oldu,elimde miui 12,android 12 li xiaomi.eu rom kalakaldım bence herkes beklesin derim

eagle7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
reşit
Cihazım
mi 10
Konular
1
Merhabalar,

Bende inmiyor bile güncelleme siz nasıl indirdiniz?

ayhanaykut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan aykut
Cihazım
redmi note3
Konular
3
Merhabalar,

Bende inmiyor bile güncelleme siz nasıl indirdiniz?
dogrudan xiaomi.eu sitesinden indirdim ,benim telin bootloader açık ve twrp kurulu idi , yanlız kurulum twrp den olmuyor download edilen dosya zipten çıkartılacak ve telefon fastboot moda alınacak daha sonra batch dosyası üzerinden kurulacak yani kurmasıda ayrı bir dert
eger sizde bootloader açık degilse zaten kuramazsınız ama eger bootloader açıksa twrp ye gerek yok dogrudan teli fastboot moda alıp kurabilirsiniz

eagle7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
reşit
Cihazım
mi 10
Konular
1
dogrudan xiaomi.eu sitesinden indirdim ,benim telin bootloader açık ve twrp kurulu idi , yanlız kurulum twrp den olmuyor download edilen dosya zipten çıkartılacak ve telefon fastboot moda alınacak daha sonra batch dosyası üzerinden kurulacak yani kurmasıda ayrı bir dert
eger sizde bootloader açık degilse zaten kuramazsınız ama eger bootloader açıksa twrp ye gerek yok dogrudan teli fastboot moda alıp kurabilirsiniz
Cevap için çok teşekkür ederim.

Bootloader kilidi açık fastboot modunda pc ile kurulum yapıcam o zaman, peki veriler siliniyor mu?

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Ben katiyyen önermiyorum. Xiaominin stabil sürümleri bile sorunluyken 12 Beta çok daha beter olucaktır. Bence en az 3-cü Android 12 EU Beta-sında geçiş yapmanız daha iyi olur. Hem Magisk, hem TWRP toparlanır o zamana kadar. Şu anlık bu kadar zahmete değmiyor.

ayhanaykut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan aykut
Cihazım
redmi note3
Konular
3
Cevap için çok teşekkür ederim.

Bootloader kilidi açık fastboot modunda pc ile kurulum yapıcam o zaman, peki veriler siliniyor mu?
update rom bat ile yaparsanız silinmez sanoyorum ,ben install with data format bat ile yaptım

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular