Yardım Mi 10 12/256 kamerayı çalıştırınca ekran donup res atıyor

alonee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
The Alonee
Cihazım
Mi 10 12/256
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
0
Aksam indirip yarin deniyecegim
Hocam bence şuan için sorunu çözene kadar Andoid 10 sürümlü eu rom kurup deneyin. Android 11 zaten yeni oluğu için çeşitli buglar var. Sağlıklı deneme olayı olmaz sizin durumunuz için. Size nacizane tavsiyem romunu kurup denemeniz. Yes~~

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam bence şuan için sorunu çözene kadar Andoid 10 sürümlü eu rom kurup deneyin. Android 11 zaten yeni oluğu için çeşitli buglar var. Sağlıklı deneme olayı olmaz sizin durumunuz için. Size nacizane tavsiyem romunu kurup denemeniz. Yes~~
Hocam ben eu. Kurdum bir ara aldığım ilk zamanlar da dünya kadar sorun vardı resmen cihazdan soğudum. Bir an bu cihaz külliyyen sorunlu sandım. Sonra hindistan roma geçtim cihaz resmen 100 kat fark etti. Şu an ki sürümler nasıl bilmem ama eu. Rom hatalar zinciriydi mi 10 için.

0khaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
okhan
Cihazım
mi10
Konular
2
Hocam bunu flashladim olmadı twrp den olmadı hep açılış ekranında kaldi.yilbasindan sonra artık kamerayı kullanirim.ama dili İngilizceye çevirdim 15 sn camera çalıştı sonra döndü telefon kapandi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam hindistan rom hangi sürüm yüklü şu an. Bende Hint romu kullanıyorum ama bir sıkıntı yok 10 numara. Şu an 12.0.3.0 yüklü.
Sürüm 12.2.2.0 android de 11rkq1.200826.002 .android de mi acaba bı sıkıntı var yada firmware dosyası fln mi değiştirsem olur mu

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam bunu flashladim olmadı twrp den olmadı hep açılış ekranında kaldi.yilbasindan sonra artık kamerayı kullanirim.ama dili İngilizceye çevirdim 15 sn camera çalıştı sonra döndü telefon kapandi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sürüm 12.2.2.0 android de 11rkq1.200826.002 .android de mi acaba bı sıkıntı var yada firmware dosyası fln mi değiştirsem olur mu
Geçen bu güncelleme gelmiş geri çekmişler dediler. Merak etmeyin sizin sorun güncelleme ile alakalı. Mevcut güncelleme yaptığınız sürüm sıkıntılı Android 11de sorun var. İmkanınız varsa 12.0.3 sürümune geri dönün. Hiç bir sorun yok.

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Hocam hindistan 12.0.3 kurun ben onu kullanıyorum şuan android 11 den dönüş yaptım herhangi bir sknti yok cihaz çin versiyonu 12 256 olan ve repair işlemide yapili

0khaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
okhan
Cihazım
mi10
Konular
2
Suan yedek telefonum olmadığı için yılbaşını bekliyecegim.indirmem gereken gereken linkleri topliyip hazırlığını yapicam.android 11 den 10 a geçiş için biraz araştırıyim.12.0.3 ü de indiririm hazır bulunsun.twrp den mi yüklediniz yoksa flashtooldan mi attiniz

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Suan yedek telefonum olmadığı için yılbaşını bekliyecegim.indirmem gereken gereken linkleri topliyip hazırlığını yapicam.android 11 den 10 a geçiş için biraz araştırıyim.12.0.3 ü de indiririm hazır bulunsun.twrp den mi yüklediniz yoksa flashtooldan mi attiniz
Ben yapmadım hocam repair işlemimi yapan arkadaş yaptı ama twrp üzerinden yaptı ama şuan cihazda hiç bir sknti yok akıyor resmen

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Mi flash

0khaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
okhan
Cihazım
mi10
Konular
2
kameraya girince telefon kendini kapatıp loop a düşüyor bazen açılıyor bazen twrp kurup girebiliyorum. testlere girip birdaha seçeneklerden parmak izi fln düzeltmesi yapılan yere girip kameraya girince bir hata kodu çıktısı veriyor buraya yapistirabiliyorum birazini.
: cameraId was null
at ( )
at ( )
Bir kısmı boyle

Üst Alt