Soru Mesaj Yazarken Küçük Ekran'dan Cevap Yazabiliyormuyuz?

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Miui 12 Mi room'da gelen bildirimde üstten mesajı okurken küçük ekranda mesaj yazma özelliği vardı.Revos Miui 12 son güncellemesini yükledim.Acaba bu özellik sadece mi room'da mı vardı yoksa diğer room seceneklerinde mevcutmudur?

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Miui 12 Mi room'da gelen bildirimde üstten mesajı okurken küçük ekranda mesaj yazma özelliği vardı.Revos Miui 12 son güncellemesini yükledim.Acaba bu özellik sadece mi room'da mı vardı yoksa diğer room seceneklerinde mevcutmudur?
Miui 12 Romlarin hepsinde bu özellik var

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Miui 12 Romlarin hepsinde bu özellik var

Ekranı kendimiz küçülterek yazmak değil ama hocam bildirim geldiğinde küçük ekrandan yazıyoruz.Bu özelliği nereden ve nasıl açabilirim.Mi room'da gördüm sanırım orada o özellik açık geliyordu... Çok hoş bir görsellik veriyor.

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Ekranı kendimiz küçülterek yazmak değil ama hocam bildirim geldiğinde küçük ekrandan yazıyoruz.Bu özelliği nereden ve nasıl açabilirim.Mi room'da gördüm sanırım orada o özellik açık geliyordu... Çok hoş bir görsellik veriyor.
Demek istediğinizi anladim hocam Ayarlardan Ayrıcalıklı özelliklerden açabilirsiniz

Oyla:

MutluDemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mutlu
Cihazım
Redmi Note 9s
Meslek
Mali Müşavir
Konular
4
Miui 12 yüzer pencerede yazıp okuyabiliyorsun. Güzel olmuş yani. Oyun ekranında felan hoş oluo

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Demek istediğinizi anladim hocam Ayarlardan Ayrıcalıklı özelliklerden açabilirsiniz
Hocam dediğiniz özellik bildirime basılı tutup aşağı çekerek gelen bir eklendi. Bunda üzerine basılı tutup yününü belirliyoruz.Dediğim özellik de direkt tıklayınca cevap verebiliyorduk.sadece mesaj görsel ekran olarak değil.. Mi room 20.7.9 romunda vardı.Yinede teşekkür ederim nette bulmaya çalışayım bulamazsamda olmasada olur..

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Eu
Hocam dediğiniz özellik bildirime basılı tutup aşağı çekerek gelen bir eklendi. Bunda üzerine basılı tutup yününü belirliyoruz.Dediğim özellik de direkt tıklayınca cevap verebiliyorduk.sadece mesaj görsel ekran olarak değil.. Mi room 20.7.9 romunda vardı.Yinede teşekkür ederim nette bulmaya çalışayım bulamazsamda olmasada olur..
Eu betada var

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Yüzen pencere yazın çıkar dediğim gibi bütün Miui 12 lerde yüzen pencede özelliği var Eu betada deneyin

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Yüzen pencere yazın çıkar dediğim gibi bütün Miui 12 lerde yüzen pencede özelliği var Eu betada deneyin

Revos rom hoşuma gidiyor hocam sanırım bu rom'da yok.Eu beta rom kullanmak pek istemiyorum ilgimi çekmiyor.Yorumlarınız ve önerilerinizle yardımcı olduğunuz için cümleten teşekkür ederim.

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Revos rom hoşuma gidiyor hocam sanırım bu rom'da yok.Eu beta rom kullanmak pek istemiyorum ilgimi çekmiyor.Yorumlarınız ve önerilerinizle yardımcı olduğunuz için cümleten teşekkür ederim.
Rica ederim hocam

Oyla:
Üst Alt