Sohbet Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Bu kadar emeğe, bu kadar birikime, bu kadar alın terine asla pahalı gelmemesi lazım. Süresine ve özelliğine göre fiyat çok makul.

Kısmetse alacam ama pahalı gibi giggle~~ giggle~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam alıntı yanlış olmuş Premium için demiştim giggle~~ giggle~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu forumda bilmesenizde her daim istediğiniz tüm konularda destek verecek üstadlar mevcut :)
Kısa bir süre sonra sizde ROM hastalığına yakalanmazsınız umarım Skorpi hocam bu konunun duayenidir :D
Estağfurullah hocam, benden geçti artık...nice pırlanta gibi yeni yöneticilerimiz ve üyelerimiz var artık bu işler için

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Estağfurullah hocam, benden geçti artık...nice pırlanta gibi yeni yöneticilerimiz ve üyelerimiz var artık bu işler için

Hocam sizden öğreneceğimiz daha çok şey var yapmayın böyle :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam sizden öğreneceğimiz daha çok şey var yapmayın böyle :)
Yaşlandım artık hocam, kafam hiç bir şeye basmıyor, MIUI 12 yi bile zar zor yükledim ama aldığım yerel yedeklemeyi geri yüklemem mümkün olmadı ve MIUI 11 e geri döndüm

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Şu an forumda yanıt verebilecek düzeyde bir Xiaomi kullanıcısı olmadığım için sadece merhaba diyebilirim herhalde.

İsmim Buse, 7 sene ( lisede 3 yıl web programcılığı bölümü üniversitede 4 sene enformatik lisansı) teknolojinin içerisinde olsam da son 3 seneyi uzaktan izleyici olarak geçirmeye karar verdim. Şu anda alakasız olarak bir benzin istasyonunun market görevlisiyim (işimi seviyorum) ve bir haber sitesinde kısmı olarak freelance editör olarak çalışıyorum.

Sektör o kadar canlı ve albeni dolu ki, insan içinde olmadan duramiyor.

Şubat ayında (ayıptır söylemesi doğum günü hediyesi olarak) kendim için ilk defa bir hediye aldım ve o da Xiaomi Redmi Note 8 oldu. (Bazen, keşke proyu alsaydım diyorum.)

Benim gibi az ile yetinen birisi için ultra lüks olan bu telefon sayesinde hayatım bir nebze daha kolaylaştı. Yeni bir şeyler öğrenmek için de resmi forum sitesine kaydolmak istedim. İyi forumlar :)
Hayırlı olsun telefonunuz
Aramıza hoşgeldiniz mm~~

Cihazınız ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi aşagıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Şu an forumda yanıt verebilecek düzeyde bir Xiaomi kullanıcısı olmadığım için sadece merhaba diyebilirim herhalde.

İsmim Buse, 7 sene ( lisede 3 yıl web programcılığı bölümü üniversitede 4 sene enformatik lisansı) teknolojinin içerisinde olsam da son 3 seneyi uzaktan izleyici olarak geçirmeye karar verdim. Şu anda alakasız olarak bir benzin istasyonunun market görevlisiyim (işimi seviyorum) ve bir haber sitesinde kısmı olarak freelance editör olarak çalışıyorum.

Sektör o kadar canlı ve albeni dolu ki, insan içinde olmadan duramiyor.

Şubat ayında (ayıptır söylemesi doğum günü hediyesi olarak) kendim için ilk defa bir hediye aldım ve o da Xiaomi Redmi Note 8 oldu. (Bazen, keşke proyu alsaydım diyorum.)

Benim gibi az ile yetinen birisi için ultra lüks olan bu telefon sayesinde hayatım bir nebze daha kolaylaştı. Yeni bir şeyler öğrenmek için de resmi forum sitesine kaydolmak istedim. İyi forumlar :)
Hoşgeldiniz iyi forumlar Redmi note 8 güzel bir telefondur bende keşke Note 7 alsaydım diyorum sebebi Andorid 10 güncellemesi gecikti Xiaomi Eu beta kullanıcı olarak bekliyorum

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Çok teşekkür ederim, ben de güncellemeyi bekliyorum fakat daha miui güncellemeleri yapacak kadar bilgi sahibi değilim :) onu öğrenmek için kaydoldum..

Hoşgeldiniz iyi forumlar Redmi note 8 güzel bir telefondur bende keşke Note 7 alsaydım diyorum sebebi Andorid 10 güncellemesi gecikti Xiaomi Eu beta kullanıcı olarak bekliyorum

Çok teşekkür ederim, hoşbulduk :) Kullanıcı adı etiketlemeyi bilmiyorum ama archesm hocam link vermişti.. teşekkür ederim :)

Hayırlı olsun telefonunuz
Aramıza hoşgeldiniz mm~~

Cihazınız ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi aşagıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Çok teşekkür ederim :)

Özlenenlerde bugün :) Skorpi

Cihazınız hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullanın bsyldz

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Çok teşekkür ederim, ben de güncellemeyi bekliyorum fakat daha miui güncellemeleri yapacak kadar bilgi sahibi değilim :) onu öğrenmek için kaydoldum..

Çok teşekkür ederim, hoşbulduk :) Kullanıcı adı etiketlemeyi bilmiyorum ama archesm hocam link vermişti.. teşekkür ederim :)

Çok teşekkür ederim :)
archesm hocamın yazdığını görmedim kusura bakmayın

Etiket içinde @ ile yapabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt