Sohbet Merhaba (İphone 6s)

Xiaomi mi 7'yi beklemeli miyim?

• Kullanılan toplam oy
    15

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam vala mi 5s kullanıyorum tasarım olarak mi 6 ile benzer alt modeli zaten. Eline alan diyor ki ne kadar güzel. Telefon ilgi odağı. Anlayacağınız mi 6 ve mi Note 3 te öyle. Mi Note 3 bir tık daha büyük. Bende iPhone dan dönüş yaptım memnunum. Paranız varsa zaten yeni telefon çıktığında bu güzel kardesinize hediye edersiniz telefonu olur biter sorun kalmaz .

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.25

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
ben xiaomi taraftarıyım daha çok nubia dediğiniz telefon çok çakma gözüküyor şahsen.
[doublepost=1517249323,1517249262][/doublepost]
one plus 5t'den bahsediyorsunuz sanırım. peki sizce mi 6 alsam pişman olur muyum?
Yerinde olsam gözlüklerimi çıkartıp bide öyle bakardım hocam.nubia zte markasına bağlıydı sonra zte den ayrıldı.o mükemmel telefonun neresi çakma geldi anlamış değilim.neyse sen ne istiyorsan onu al

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Yerinde olsam gözlüklerimi çıkartıp bide öyle bakardım hocam.nubia zte markasına bağlıydı sonra zte den ayrıldı.o mükemmel telefonun neresi çakma geldi anlamış değilim.neyse sen ne istiyorsan onu al
Haklısınız ama xiaomi de her ne kadar bilindik bir marka olmasa da kullanıcı sayısı daha fazla şimdi özelliğine bakıp alıp da sonradan bir sürü sorunu çıktığında pişman olmayalım
[doublepost=1517501789,1517501730][/doublepost]
Hocam vala mi 5s kullanıyorum tasarım olarak mi 6 ile benzer alt modeli zaten. Eline alan diyor ki ne kadar güzel. Telefon ilgi odağı. Anlayacağınız mi 6 ve mi Note 3 te öyle. Mi Note 3 bir tık daha büyük. Bende iPhone dan dönüş yaptım memnunum. Paranız varsa zaten yeni telefon çıktığında bu güzel kardesinize hediye edersiniz telefonu olur biter sorun kalmaz .

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.25
inşallah inşallah :D

Üst Alt