Yardım Merhaba ! İlk defa rom kuracağım detaylıca yardımcı olabilir misiniz ?

jevneturquie

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Kadir
Cihazım
A1
Xiaomi Mi A1 cihazıma en stabil miui arayüzlü rom ariyorum.. Güncelleme alabilen ve herşeyin sorunsuz çalıştığı…
Yalnız sorunum şu ki bu işlerden hiç anlamiyorum :)

StreX

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mert Başkurt
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Xiaomi Mi A1 cihazıma en stabil miui arayüzlü rom ariyorum.. Güncelleme alabilen ve herşeyin sorunsuz çalıştığı…
Yalnız sorunum şu ki bu işlerden hiç anlamiyorum :)
Merhabalar ilgili rehberi forumumuzdan bulabilirsiniz ancak cihaza müdahale işlemleri risklidir tecrübeniz yoksa bulaşmanızı tavsiye etmem aksi halde cihaz hiç açılmayacak duruma bile gelebilir

jevneturquie

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Kadir
Cihazım
A1
Merhabalar ilgili rehberi forumumuzdan bulabilirsiniz ancak cihaza müdahale işlemleri risklidir tecrübeniz yoksa bulaşmanızı tavsiye etmem aksi halde cihaz hiç açılmayacak duruma bile gelebilir
Hocam işte tam olarak ondan korkuyorum yoksa ilgili konulari inceledim lakin korkum var :)

ozgrcvdr

Premium Üye
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Hocam kusura bakma ama forumda onlarca anlatım rehberi var,bence önce buralara bakalım ki biraz bilgi sahibi olalım,kimse daha önce defalarca kez anlatılmış bişeyi anlatmak istemez çünkü anlatanlar rehber hazırlayanlar onca emek vermişler
Ana Başlık - Rehberler&Romlar&Kısayollar

Lexaion364

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Rom atmak aslında basğt bir işlem ama hiç bilmediğiniz için heyecandan yanlış yerlere basıp sıkıntı yaşayabilirsiniz :)))

jevneturquie

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Kadir
Cihazım
A1
Hocam kusura bakma ama forumda onlarca anlatım rehberi var,bence önce buralara bakalım ki biraz bilgi sahibi olalım,kimse daha önce defalarca kez anlatılmış bişeyi anlatmak istemez çünkü anlatanlar rehber hazırlayanlar onca emek vermişler
Allah razi olsun gerçekten baya güzel anlatimlar olmuş hocam..
Allah razi olsun hocam arkadaslar baya güzel aciklamislar konulari lakin dediğim gibi acaba yanlış bir şey yaparsam korkusu var işte
Post automatically merged:

Yazılım işleri risk arz eder hocam ancak kendinizden eminseniz ve yapabileceğinize inanıyorsanız denemeye değer
Kendimden eminim lakin yapabilirmiyim bilmiyorum hocam :D
Post automatically merged:

Rom atmak aslında basğt bir işlem ama hiç bilmediğiniz için heyecandan yanlış yerlere basıp sıkıntı yaşayabilirsiniz :)))
Cihaza rom atmayi düşünürken bile heyecan yaptım hocam :))

Üst Alt