Çözüldü merhaba günceleme yaparken fast boot ekranında kaldım

furkansa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
furkan
Cihazım
mi10lite
Konular
1
merhaba mi note 10 lite global cihazımı güncellerken miuidan indirdiğim rom galiba yanlış oldu(v12.1.1) twrpden instal yaparken hata verdi boot yazan yere bastım şuanda fastboot ekranında takılı kaldım cihazım imei atılmış cihazdır bir kaç forumda miflashtan sorun çözülüyor yazmışlar ama bu sefer ordada hata aldım hatanın ekran görüntüsünü koydum ve yüklemeye çalıştığım romunda görüntüsü(v12.03.0) ektedir yardımcı olursanız sevinirim bu arada eski romum v12.02 idi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada ne yaparsam yapayım twrpye geri dönemedim

furkansa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
furkan
Cihazım
mi10lite
Konular
1
tamamdır forumda biraz daha araştırma yapınca becerebildim benim çözüm yolum şöyle oldu kabloyu başka porta taktım miflash 20160101 kullandım ve son olarak rus bir arkadaşın videosundaki hata kodunu silme yöntemini yaptım

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Çözüm belli zaten flash all.bat dosyasının içindeki crclist geçen 2 satırı silmek yeterli.

karagenc2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi9
Konular
1
tamamdır forumda biraz daha araştırma yapınca becerebildim benim çözüm yolum şöyle oldu kabloyu başka porta taktım miflash 20160101 kullandım ve son olarak rus bir arkadaşın videosundaki hata kodunu silme yöntemini yaptım
Hocam merhaba. Twrp ekranından sonra yanlış dosyaları sildim ve fastboot modunda kaldım. Siz hangi yöntem ile düzeltiniz?

Xwededa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
H.kadioglu furkansa Hocam iyi günler. Mi Note 10 lite imei atılmış cihazıma güncelleme geldi ve ben de güncellemeyi indirdim. Ancak cihaz kapandı ve açıldıktan sonra Fastboot ekranında kaldı. Kapatma tuşuna basılı tuttuğumda tekrar fastboot ekranında açılıyor. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Xwededa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
H.kadioglu furkansa Hocam iyi günler. Mi Note 10 lite imei atılmış cihazıma güncelleme geldi ve ben de güncellemeyi indirdim. Ancak cihaz kapandı ve açıldıktan sonra Fastboot ekranında kaldı. Kapatma tuşuna basılı tuttuğumda tekrar fastboot ekranında açılıyor. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?
Cihaz babamın, güncelleme gelince direkt indirmiş sonra böyle olmuş. Dolayısıyla önceki sürümü vs. bilmiyorum.

aydn70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alparslan
Cihazım
Xiaomi Note 10
Meslek
Seyyar Telefoncu
Konular
1
Bende Xiaomi Note 10 Lite Twrp Ekranında Kaldım Mi flash ile rommu atacagım ne yapacagım yardım !

CaptanBlack059

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
1
Merhaba Mi Note 10 Telefonum Yurtdışı cihazı FastBoot ta takılı kaldı mi flash tan room atıcam ama sürümü bilmiyorum ne yapmalıyım

Üst Alt