Soru merdiven otomatikleri surekli ve kısık yaniyor

freegunnaysl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
redmi note 9
Konular
4
yagmur yagdiktan bir sure sonra tum binanin otomatikleri kısık yanmaya ve sonmemeye basladi. hareket olmaksizin yaniyorlar yani. binanin merdivenlerinde kapakli bir bolum var ve ordan 10 15 civari kablo geciyor. o kapagi acip baktigimda orasi da nemliydi ve su damliyordu. sebebi ne olabilir? suan bakacak bu islerden anlayan kimse yok.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
yagmur yagdiktan bir sure sonra tum binanin otomatikleri kısık yanmaya ve sonmemeye basladi. hareket olmaksizin yaniyorlar yani. binanin merdivenlerinde kapakli bir bolum var ve ordan 10 15 civari kablo geciyor. o kapagi acip baktigimda orasi da nemliydi ve su damliyordu. sebebi ne olabilir? suan bakacak bu islerden anlayan kimse yok.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Muhtemelen su almış hocam elektrikçi veya en mantıklı olan aydınlatma sistemini çeken kişi veya kurum ile iletişime geçmek olur.
Ellerinde projesinin planları vardır çok kısa sürede sorunu bulup çözüme kavuştururlar diye düşünüyorum

freegunnaysl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
redmi note 9
Konular
4
Muhtemelen su almış hocam elektrikçi veya en mantıklı olan aydınlatma sistemini çeken kişi veya kurum ile iletişime geçmek olur.
Ellerinde projesinin planları vardır çok kısa sürede sorunu bulup çözüme kavuştururlar diye düşünüyorum
Cevap için teşekkürler, olur da başka birisinin başına gelirse bilgi olsun diye ekliyorum. En üst kattaki bir dairede kombinin borusu aşırı basınçtan dolayı patlamış ve kablo şaftına su sızmış. Olan her şey bu yüzdenmiş. İlk yazıda bahsettiğim "binanin merdivenlerinde kapakli bir bolum" kablo şaftıymış.

Üst Alt