Rehber Mega.nz Kotasız indirme

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Bilindiği gibi Mega.nz sitesi üzerinden belirli dosya boyutundan sonra dosya indirmeye izin vermiyor ve indirilen dosya yarıda kalıp ücret talep ediyor. Aşağıdaki yöntem ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.
Program adı Megadownlader program linkleri aşağdadır. Linkteki dosyayı indirip rar dosyasından çıkardıktan sonra psiphon3.exe programını açıp bağlanmasını bekliyoruz ve bağlandıktan sonra MegaDownloader 2.0 Carpetas.exe dosyasını açıp çıkan pencereden gerekli izini verip Mega.nz linkini kopyaladığımızda MegaDownloader 2.0 Carpetas.exe programı linki otomatik olarak algılayacaktır Görsel 3 teki gibi . Fügen Sie Link buttonuna basıp Görsel 3 teki name kısmına herhangi bir isim verip İndirme işlemi başladıktan sonra psiphon3.exe den bağlantıyı kesip programı kapatıyoruz.

Not: ilk indirme işleminde Görsel 1 deki gibi yavaş indirme olacak, sonrasında ise psiphon3.exe programını bağlantısını kesip kapattıktan sonra indirme hızınız yükselecektir.

Güncelleme
Metin ve KURTOGLU- hocamın yorumları üzerine vpn ile deneme yaptığımda da aynı şekilde indirme hızı yüksek bir şekilde indirme yaptı.

Program ilk açılış Almanca olarak açılacaktır. Bunu ingilizce ye çevirmek için general kısmından ingilizce yi seçip Speichem buttonuna basarak ingilizceye çevirebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Program indirme linki:

Görsel 1

Görsel 2

Görsel 3

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Telefondan mega uygulaması üzerinden dosya indirirken belirli bir kotadan sonra duruyor, yanlış hatırlamıyorsam 4 gb sınırı var, değişmiş olabilir emin değilim.. Kota dolunca uyarı verip işlemi durduruyor.. Bu durumda hiç bir şeye dokunmadan herhangi bir Vpn uygulaması açıp aktif hale getirin, indirme işlemi kaldığı yerden devam eder hemen.. Doğal olarak hız sınırı sıkıntısı olabilir bu durumda Vpn olduğu için, bunu çözmek içinde indirme işlemi tekrar başladığı an Vpn uygulamasını kapatın.. Hız eski haline geldiği gibi indirme işlemi de devam eder..
agit77 paylaşım için teşekkürler, hocam verdiğiniz uygulamaya benzer bişi var mı Android için?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bilindiği gibi Mega.nz sitesi üzerinden belirli dosya boyutundan sonra dosya indirmeye izin vermiyor ve indirilen dosya yarıda kalıp ücret talep ediyor. Aşağıdaki yöntem ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.
Program adı Megadownlader program linkleri aşağdadır. Linkteki dosyayı indirip rar dosyasından çıkardıktan sonra psiphon3.exe programını açıp bağlanmasını bekliyoruz ve bağlandıktan sonra MegaDownloader 2.0 Carpetas.exe dosyasını açıp çıkan pencereden gerekli izini verip Mega.nz linkini kopyaladığımızda MegaDownloader 2.0 Carpetas.exe programı linki otomatik olarak ekleyecektir Görsel 3 teki gibi . Fügen Sie Link buttonuna basıp Görsel 3 teki name kısmına herhangi bir isim verip İndirme işlemi başladıktan sonra psiphon3.exe den bağlantıyı kesip programı kapatıyoruz.

Not: ilk indirme işleminde Görsel 1 deki gibi yavaş indirme olacak, sonrasında ise psiphon3.exe programını bağlantısını kesip kapattıktan sonra indirme hızınız yükselecektir.

Program indirme linki:

Görsel 1

Görsel 2

Görsel 3

Çok özür dilerim fakat eksik bilgi. Yanlış hatırlamıyorsam Her 2 - 2.5 GB indirme sonrası ıp değiştirmek zorundasınız. Yani 2 - 2.5 GB indirme sonrasında tekrar vpn kullanmanız gerekiyor. Keza bunun için bu kadar zahmete girmeye hiç gerek yok. Normal sitesinden indirirken de indirme sınırına gelene kadar indirip sonra ıp değiştirip sayfayı yenileyip tekrar indirmeye devam edebilirsiniz.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Çok özür dilerim fakat eksik bilgi. Yanlış hatırlamıyorsam Her 2 - 2.5 GB indirme sonrası ıp değiştirmek zorundasınız. Yani 2 - 2.5 GB indirme sonrasında tekrar vpn kullanmanız gerekiyor. Keza bunun için bu kadar zahmete girmeye hiç gerek yok. Normal sitesinden indirirken de indirme sınırına gelene kadar indirip sonra ıp değiştirip sayfayı yenileyip tekrar indirmeye devam edebilirsiniz.
Estağfrullah hocam, ben görsellerde attığım resimdeki gibi indirmeyi ilk olarak kendi sitesinde yaptım ve sonrasında kota dolunca da indirme yapmadı. ve bu şekilde yaptığımda dosya sorunsuz bir şekilde indi. Dediğiniz yöntem de doğurudur olabilir denemediğim için birşey diyemiyorum.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Estağfrullah hocam, ben görsellerde attığım resimdeki gibi indirmeyi ilk olarak kendi sitesinde yaptım ve sonrasında kota dolunca da indirme yapmadı. ve bu şekilde yaptığımda dosya sorunsuz bir şekilde indi. Dediğiniz yöntem de doğurudur olabilir denemediğim için birşey diyemiyorum.
kullanmış olduğunuz vpn den kaynaklı olabilir hocam.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

Ekli dosyalar

• 03.jpg
    03.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 26

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Telefondan mega uygulaması üzerinden dosya indirirken belirli bir kotadan sonra duruyor, yanlış hatırlamıyorsam 4 gb sınırı var, değişmiş olabilir emin değilim.. Kota dolunca uyarı verip işlemi durduruyor.. Bu durumda hiç bir şeye dokunmadan herhangi bir Vpn uygulaması açıp aktif hale getirin, indirme işlemi kaldığı yerden devam eder hemen.. Doğal olarak hız sınırı sıkıntısı olabilir bu durumda Vpn olduğu için, bunu çözmek içinde indirme işlemi tekrar başladığı an Vpn uygulamasını kapatın.. Hız eski haline geldiği gibi indirme işlemi de devam eder..
agit77 paylaşım için teşekkürler, hocam verdiğiniz uygulamaya benzer bişi var mı Android için?
Metin Hocam mobil uygulama olarak bir bilgim yok google play üzerinden baktığımda bir kaç uygulama gördüm ama yorumlar pek olumlu olmadığı için denemedim.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
vpn ile indirme yaptığımda indirme hızı aşağıdaki gibi. Program ile daha hızlı bir şekilde iniyor.
kendi söylediğinizi kendiniz yapmıyorsunuz :D
Vpn ile ıp değiştirip indirmeyi başlatıp sonra vpn kapatacaksınız. Mantık aynı.

Üst Alt