Yardım Max 3 Bildirimler Hakkında

bdrayr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Badr
Cihazım
Mi max 3
Konular
1
Herkese merhaba. İlk Xiaomi cihazım mi max 3 ile bir kaç gündür beraberiz. Kendisinden gayet memnunum fakat sorunmudur bilinmez ama bir şikayetim var. Üstten aşağı doğru çektiğimiz bildirim çubuğundaki bildirimleri temizlediğimde, uygulama ikonları üzerinde bulunan 'bildirim sayısını' gösteren rakamlarda silinmektedir. Dolayısıyla üstte biriken bildirimleri temizlediğimde, okumayı daha sonraya bıraktığım mail/mesaj vs. uygulamaları üzerindeki uyarı/hatırlatma rakamlarida silindiği icin insan bunları okumayı unutabiliyor. Cihaz global versiyon ve mui 10 kararlı sürüm yüklü. Ayrıca varsayılan tema yüklü, herhangi bir launcher yüklü değil. Dün akşamdan beri cihazı kurcalıyorum, üstteki bildirimleri temizlememe haricinde bir çözüm bulamadım. Bunu düzeltmenin bir yolu var ise yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz. Güzel bir cihaz seçimi yapmışsınız, hayırlı olsun. Belirttiğiniz şey sistemsel bir sorun değil. Bildirim panelindeki bildirimleri temizleyince bildirim sayısı da yok oluyor, okunmuş sayıyor.

Oyla:

bdrayr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Badr
Cihazım
Mi max 3
Konular
1
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz. Güzel bir cihaz seçimi yapmışsınız, hayırlı olsun. Belirttiğiniz şey sistemsel bir sorun değil. Bildirim panelindeki bildirimleri temizleyince bildirim sayısı da yok oluyor, okunmuş sayıyor.
Hoş buldum, teşekkürler sağ olun. Anladım, o zaman unutmamak için paneldeki bildirimleri temizlemeyeceğiz. :) Cevap için çok teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt