Tavsiye Max 2600-2800 TL Yurt Dışı Cihaz Önerir misiniz ?

Seko Ozy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seko
Cihazım
Mi 6 64gb
Konular
0
Seko Ozy,

Hiç bir sıkıntı olmaz...

Mantıken yurtdışı alanlar,BL kilit açık olanlar banka uygulamasını kullanmıyorlar mı ?

Bu yöntem ile gizlersiniz olur biter...

Yurtdışı alanlar imei değiştirme işlemi yapıyorlar mı peki. Bilmediğim için soruyorum. banka uygulamalarını kullanıyor olabilirler ama güvenlik zaafiyeti oluşturur mu. Yarın öbür gün hesabımız bosalmasin diye soruyorum. Cevabınız için teşekkür ederim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Seko Ozy, Hesabı boşaltan her türlü boşaltır. IMEI işlemleri için acele etmeyin, yasal olarak 8 ay kullanım hakkınız var, cihazı alır almaz ilk iş bl kilit açın ve 8 ay kullanın ondan sonra IMEI işlemleri halledilir....

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocalarımız öneri vermiş ve yazmışlar da ancak ben de şu konuda tekrar uyarayım: şu an IMEI tamiri olmayan cihazlara IMEI tamir olayı yüksek ihtimalle hiç çıkmayacak. En azından birkaç yıldan önce olacağını hiç sanmıyorum. "%99 çıkmış olacak, ben yapıyorum, kesinlikle yaparım" diyenlere inanmayınız. Ellerinde kalan malları çıkartmaya çalışıyorlar. 1 ay sonra sizi tanımazlar sattıktan sonra.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
kesin çıkacak diye birşey olduğunu sanmıyorum. çıkma ihtimali yüksek diyebiliriz. ama kimse garanti veremez.

imei repairli cihazda güvenlik açığı vs tabiki ihtimali yüksektir ama sen bu riski bilerek alıyorsun

yani riske girmek istemiyorsan yurt dışı cihazi almanız doğru değil .

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Halim66, Hiç alakası yok, yurtdışı cihaz hakkında dediklerinizin... Yurtiçi ile arasında tek fark IMEI numarası.

Seko Ozy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seko
Cihazım
Mi 6 64gb
Konular
0
kesin çıkacak diye birşey olduğunu sanmıyorum. çıkma ihtimali yüksek diyebiliriz. ama kimse garanti veremez.

imei repairli cihazda güvenlik açığı vs tabiki ihtimali yüksektir ama sen bu riski bilerek alıyorsun

yani riske girmek istemiyorsan yurt dışı cihazi almanız doğru deği

Seko Ozy, Hesabı boşaltan her türlü boşaltır. IMEI işlemleri için acele etmeyin, yasal olarak 8 ay kullanım hakkınız var, cihazı alır almaz ilk iş bl kilit açın ve 8 ay kullanın ondan sonra IMEI işlemleri halledilir....
Görüştüğüm satıcı en erken 1 hafta sonra olmak üzere telefonu tekrar getirmen gerek Bl ile ilgili işlem yapacağız dedi. Her ne kadar daha önceki telefolarimda root işlemleri yapmış olsam ve bi sıkıntı yaşamamış olsam da şu anda güvenlik açığı olur mu onu öğrenmek ve hangi modelde karar kılacağımı netleştirmeye çalışıyorum. Oyun oynamıyorum hız ve kamera bir de sağlamlık önceliğim. Şu anda 4 yıldır kullandığım mi 6 anakart arızası verdi arızaya kadar hala memnundum ama sanırım artık ömrünü tamamladı. bu arada cevap veren bütün dostlara tekrar teşekkür ederim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Seko Ozy, BL işlemini siz yapıp açın kilidi ve yazdığım gibi yasal süre bitene kadar kullanın bitmeye yakın yaptırırsıniz.

Üst Alt