Soru MAX 2 için MIUI tabanlı en iyi ROM hangisi?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Max 2 cihazim icin en hizli, stabil ve neredeyse nokta hatasiz MIUI tabanli, pil dostu bir ROM ariyorum. Onerileriniz nelerdir?

mkgngr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mikail
Cihazım
Mi Max 2
Konular
2
MIUI tabanlı değil ama şuna bir bakabilirsin :

Google Pixel arayüzü ve özelleştirilebilir. Ben aylardır kullanıyorum ve problem yaşamadım. Şiddetle tavsiye olunur. Tek sıkıntısı parmak izi çalışmıyor ama onun yerine yüz tanıma kilidi geliyor ve çok başarılı çalışıyor.

Oyla:

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Kurduğum ve denediğim Lineage Fan Edition ( lineageFE v11.69 ) sürümü MiMax 2 için en iyi alternatif bence. Android 11' e sahip bu sürüm MiMax 2 ' de sorunsuz çalışıyor. Son derece hafif, stabil ve hızlı çalışıyor. Hiç bir hataya rastlamadım. Gerekli tüm eklemeleri ve ayarlamaları yaptım.Çok memnunum. Kalıcı olarak kullanıyorum. Başka bir Rom aramama gerek kalmadı. Öneriyorum.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Eu romu da deneyebilirsiniz. Sistemi çok zorlamıyor. Aşağıdaki linkten indirip deneyebilirsiniz.

Oyla:

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Önerdiğiniz eu.rom' da çok stabil çalışan bir Rom. Daha önce denemiştim. Ancak Lineage Rom' a kıyasla sistemde fazla yer tutması, update 'inin olmaması, ve özellikle gapps ile birlikte gelmesi nedeni ile başka arayışlara girdim.Ayrıca hatırladığım kadarı ile android 9 veya android 10 'a sahip bir Rom. Yine de öneriniz üzerine bir kez daha deneyeceğim.

Oyla:

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Önerdiğiniz eu.rom' da çok stabil çalışan bir Rom. Daha önce denemiştim. Ancak Lineage Rom' a kıyasla sistemde fazla yer tutması, update 'inin olmaması, ve özellikle gapps ile birlikte gelmesi nedeni ile başka arayışlara girdim.Ayrıca hatırladığım kadarı ile android 9 veya android 10 'a sahip bir Rom. Yine de öneriniz üzerine bir kez daha deneyeceğim.
Düzeltiyorum. Önerdiğiniz Eu.Rom android 7.1 oluyor , android 9 veya 10 değil. İndirip yeniden kurdum, çok stabil bir Rom, ancak beklentimi LineageOS kadar karşılayamadı. Gapps olmadan Android 11 kullanmak daha farklı oluyor. Öneriniz için tşk. ederim. Önerilere her zaman değer veririm.

Oyla:

fantastik74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Eu romu da deneyebilirsiniz. Sistemi çok zorlamıyor. Aşağıdaki linkten indirip deneyebilirsiniz.

Merhabalar hocam bunun miu 11 olanı var mı acaba yoksa 10 dan sonra bizim telefona çıkartmadılar mı acaba

Oyla:

apeks64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 2
Konular
4
Merhaba arkadaşlar daha önce Samsung Note serisi telefonumda rom işine boğazıma kadar saplandığım için temkinli yaklaşıyorum. Mi max 2 telefonum oldu fakat içinde fazlaca Çince alanlar var. Bu önerilen rom stock rom mudur acaba? Android sürümü(7.1) şu an bütün işimi görüyor. Stabilite şu an önceliğim. Teşekkürler cevaplar için şimdiden. Eğer bu rom stock değilse eu stock rom hangisidir.?

Oyla:
Üst Alt