Yardım max 2 developer rom kurma

alperkaynak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi mi ma
Konular
10
Merhaba arkadaşlar,
Mi max 2 developer romu kameranın cızırtı probleminin düzelmesi kurmak istiyorum. Acaba nasıl kurabilirim. ayrıca cihazım garanti kapsamı dışına çıkar mı? Yazılımdan anlayan arkadaşlardan yardımlarını rica ederim.
saygılar

Kancza

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi max 2
Konular
3
Merhaba arkadaşlar,
Mi max 2 developer romu kameranın cızırtı probleminin düzelmesi kurmak istiyorum. Acaba nasıl kurabilirim. ayrıca cihazım garanti kapsamı dışına çıkar mı? Yazılımdan anlayan arkadaşlardan yardımlarını rica ederim.
saygılar
Cihaz garantiden cikmaz rom dosyasını buradan indir guncelliyicide indirdiğim romu seç ve yükle bu kadar

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Cihaz garantiden cikmaz rom dosyasını buradan indir guncelliyicide indirdiğim romu seç ve yükle bu kadar
kısa basit öz bilgi :) ama eklemek istediğim bir konu var geliştirici romuna böyle basit geçebilirsin stabil roma geri geçmen için pc den rom yüklemek zorundasın böyle bir bilgiyi de verip insanların aklını karıştırmak istiyorum :) bu bir gerçek

Oyla:

Kancza

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi max 2
Konular
3
kısa basit öz bilgi :) ama eklemek istediğim bir konu var geliştirici romuna böyle basit geçebilirsin stabil roma geri geçmen için pc den rom yüklemek zorundasın böyle bir bilgiyi de verip insanların aklını karıştırmak istiyorum :) bu bir gerçek
Ben stabil roma aynı şekilde dönüyorum PC ye gerek yokki beta rom dayken stabil rom indirip guncelliyiciden seçip yüklüyorum

Oyla:

alperkaynak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi mi ma
Konular
10
peki onun için root gerekiyormu yani flash botloadrrer işlemleri falan hangi programlar gerekli oluyor.

Oyla:

Kancza

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi max 2
Konular
3
peki onun için root gerekiyormu yani flash botloadrrer işlemleri falan hangi programlar gerekli oluyor.
Ben çok beta stabil arası gidip geldim ama hiç öyle PC ye falan ihtiyaç duymadım stabil rom u indirip guncelliyiciden indirdiğim romu seçip yükledim

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Ben stabil roma aynı şekilde dönüyorum PC ye gerek yokki beta rom dayken stabil rom indirip guncelliyiciden seçip yüklüyorum
demekki bana denk gelen bir hata veya dogruyu bilen bir arkadaş anlatsın ben stabil roma dönmek istediğimde aklımda kalan birşeyi yazıyorum yanlış olabilir rom dosyası onaylanmıyordu yani 2-3 kez tekrar indirip kurmaya çalıştım ayarlardan ama onaylanmıyordu belki bana öyle denk geldi

Oyla:

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
bir türlü anlayamadım global beta kullanıyorum kilit açık global kararlıya pc olmadan sistem güncellemesinden yükleyebilir miyim??

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
bir türlü anlayamadım global beta kullanıyorum kilit açık global kararlıya pc olmadan sistem güncellemesinden yükleyebilir miyim??
Betadan kararlıya veya tam tersi Güncelleyici üzerinden geçiş yaparken hata verebiliyor şansınızı yinede deneyin hata alırsanız mi flash programı ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz.

Oyla:

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik