Yardım Maui meta bağlanmıyor

fahrenheit1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Arkadaşlar redmi note 9 cihazıma root atmak istedim ve her şeyi yaptım neredeyse bootloader kilidini açtım eng rom falan kurdum her şey tamam imei atmam gerekiyor son aşama olarak ama atamadım maui meta uygulamasını açıyorum telefonu kapatıyorum kablo ile bağlı değil sonra maui meta uygulamasından connect diyorum telefon kapalıyken usb ye takıyorum ama hiç bir şekilde bağlanmıyor youtube da böyle yapıyorlar ve bağlanıyordu bende olmuyor yardımcı olur musunuz lütfen

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
16
1 hafta kadar önce başıma geldi arka kapağı açıp orda 2 tane batarya kablosu var onun açıkta olanını sök tak ondan sonra type-c kabloyu tak ses kapatma ve güç tuşuna basılı tut yeniden başlasın görecektir. miui 13 güncellemesi yapma imei atamazsın saygılar. istersen kullandıgım programları verebilirim iletişime geçersen.

instantjuice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
1 hafta kadar önce başıma geldi arka kapağı açıp orda 2 tane batarya kablosu var onun açıkta olanını sök tak ondan sonra type-c kabloyu tak ses kapatma ve güç tuşuna basılı tut yeniden başlasın görecektir. miui 13 güncellemesi yapma imei atamazsın saygılar. istersen kullandıgım programları verebilirim iletişime geçersen.
Cihazın arka kapağını açmak için özel aletler gerekmiyor mu,dediğniz gibi kolayca açılabiliyor mu...

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Cihazın arka kapağını açmak için özel aletler gerekmiyor mu,dediğniz gibi kolayca açılabiliyor mu...
Hocam açmanıza pek gerek yok cihazı MTK port tanımamış büyük ihtimalle cihazı kapatıp takınca aygıt yöneticisinden bakın ne gözüküyor

Umut_Basoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Başoğlu
Cihazım
n
Konular
1
Hocam açmanıza pek gerek yok cihazı MTK port tanımamış büyük ihtimalle cihazı kapatıp takınca aygıt yöneticisinden bakın ne gözüküyor
Nasıl ve ne şekilde gözükmesi lazım

Üst Alt