Rom Masik X ™ 9.4 Lite/10.0 Rom MIUI 11 (27.01.20)

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
hocam oncelikle bende cok rom denedim tecrubelerim var masik rom amoled ekran guclendirilmis ekran gorunumu cok iyi ve ben mi 9 se kullaniyorum diger romlarda sarj sikinti yasiyorum ama masik de oldugumdan beri memnunum, ozellestirmeleri var diger romlara gore yani ben ne tavsiye ederim nede gecmeyin demem deneyip gorun derim cunku her rom her cihazda basarili olamiyor malesef.

merhaba tekrar rahatsız ediyorum. sanırım aynı cihazı kullanıyoruz. instagramda story atarken 15 saniyeden uzun videoları parçalar halinde atıyor. 15 saniyeden uzun bir story attığınızda 2. parça için yüklenemedi hatası veriyor mu bi dener misiniz ?

Blody422

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil ibrahi
Cihazım
Mi 9
Konular
28

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Cihazım mi9t pro. Bir çok rom denedim. Miroom eu miuipro globe rom ve golbal rom vs bana göre şarj performans işlevsellik olarak en iyi gelen rom bu rom bu rom oldu

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
Cihazım mi9t pro. Bir çok rom denedim. Miroom eu miuipro globe rom ve golbal rom vs bana göre şarj performans işlevsellik olarak en iyi gelen rom bu rom bu rom oldu
Dün gece denedim kesinlikle çok kötü hocam. Revos a geri döndüm.

15 snden uzun instagram storysi attığınızda hata veriyor mu 2. Parçayı yüklerken

Ottomanprince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Mi 9 se
Konular
35
merhaba tekrar rahatsız ediyorum. sanırım aynı cihazı kullanıyoruz. instagramda story atarken 15 saniyeden uzun videoları parçalar halinde atıyor. 15 saniyeden uzun bir story attığınızda 2. parça için yüklenemedi hatası veriyor mu bi dener misiniz ?
hocam instagram kullanmiyorum bu yuzden size yardimci olamayacagim, mi 9 se bolumune yardim adi altinda yazarsaniz kullanan arkadaslar size yardimci olacaktir.

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Rom dışında herhangi bir modül kullanıyor musunuz ?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Rom dışında herhangi bir modül kullanıyor musunuz ?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok hocam root işlemi dahi yapmıyorum sadece cihazın kendi pil ayarlarında ki uygulama pil tasarrufu ayarlarından gereksiz uygulamaları kapatıyorum. Dediğim gibi mi9t pro cihazıma en stabil rom bu rom oldu. Başka cihazlarda durum nedir bilemiyorum mesela diğer cihazım mi8 se idi onda da miroom çok iyi performans sergiliyordu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dün gece denedim kesinlikle çok kötü hocam. Revos a geri döndüm.

15 snden uzun instagram storysi attığınızda hata veriyor mu 2. Parçayı yüklerken
İnstagram kullanmıyorum hocam cihazdan cihaza da fark ediyordur ama bilemiyorum

Üst Alt