Rom Masik X Rom Hakkında

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Keşke mi8 liteye gelse

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Hocam önerebileceğiniz rom varmı pixel experience caf edition kurdum 1 hafta sonra sıkılırım taş çatlasın ona geçmek isterim önerdiğiniz sade güzel bir rom varmıdır

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yok malesef çok rom değiştirmek telefon ömrünü ve pil ömrünüde yer , sabit birinde kal bence

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Yok malesef çok rom değiştirmek telefon ömrünü ve pil ömrünüde yer , sabit birinde kal bence
bir uygun rom bulamadımki hocam eu romda sanki pil az gidiyor caf edition birkaç şey yok onun dısında güzel stabil kursam gereksiz servis dolu

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
bir uygun rom bulamadımki hocam eu romda sanki pil az gidiyor caf edition birkaç şey yok onun dısında güzel stabil kursam gereksiz servis dolu

Romları en kotu 1 ay kullanmanız gerekli başka türlü pil zaten anlaşılmaz ki , çok fazla rom üretici var hepsine baka bilirsin ,

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Romları en kotu 1 ay kullanmanız gerekli başka türlü pil zaten anlaşılmaz ki , çok fazla rom üretici var hepsine baka bilirsin ,
Hocam eu stabil arayüzler de çok kasıyor. O yüzden bunu indiriyorum sorum şu ; 10.3 stabil var üstüne direk twrp ile flashlayip mi kuracağım yoksa yine wipe falan atmam mi lazım. Bir de twrp yi imagine olarak tekrar mi flasglamam lazım rom u kurduktan sonra?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam eu stabil arayüzler de çok kasıyor. O yüzden bunu indiriyorum sorum şu ; 10.3 stabil var üstüne direk twrp ile flashlayip mi kuracağım yoksa yine wipe falan atmam mi lazım. Bir de twrp yi imagine olarak tekrar mi flasglamam lazım rom u kurduktan sonra?

öncelikle pc lazım , eu kasmaz siz rom üstüne rom kurduğunuzdan bazende romları yapanları değiştirdiğinizden olur o kasma ,

sıfırdan kurulumda neredeyse hiç bir eu romda sorun olmaz , masik beta romdur yeni ve iyi özellikler vardır

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
öncelikle pc lazım , eu kasmaz siz rom üstüne rom kurduğunuzdan bazende romları yapanları değiştirdiğinizden olur o kasma ,

sıfırdan kurulumda neredeyse hiç bir eu romda sorun olmaz , masik beta romdur yeni ve iyi özellikler vardır
Dediğiniz doğru hocam öyleymiş. Üst üste kurduğum için. Ama temiz kuruluma gerek kalmadan, magisk kurarak kasılmaları düzelttim. Mis gibi şimdi hiç takılma yoke ellam :)

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Uzun zamandır note 6 Pro 4 64 cihazımda Masik premium rom kullanıyorum note 6 Pro için yeni sürüm var mı kendi sitesinden baktım tek bir rom var o da zaten bende kurulu
Yada ordaki tek dosyayı güncelleyip yine aynı isimle mi koyuyorlar acaba

Üst Alt