Rom Masik™ X 11.3 Android Q (10) Mİ 9T

gk.gorkem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Buyurun kurulum sonrası ilk süre..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
maşallahı var, test etmek için sabırsızlanıyorum. Hızlı yanıt için de teşekkürler hocam.

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Masik bir süredir sıkıntısız rom çıkaramıyor, Mi9 se de akıllı ağ açıkken telefon kapanınca yeniden başlatma döngüsüne giriyordu. Hastanede beni çok mağdur etti. Akıllı Ağ kısmını kullanacaksanız, evdeyken müsaitseniz birkaç kere yeniden başlatın, eğer döngüye giriyorsa format data yapıp ya baştan kurup akıllı ağı kapatıp kullanmak, ya da farklı rom kullanmaktan başka çare olmuyor.

WhatsApp açıkken alttaki navigasyon tuşlarının renk hatası önceki sürümlerde de vardı. Karanlık moda alıp kapatınca o simgeler değişti, renk sıkıntısı da ortadan kalkmıştı. Masik denizi geçip derede boğuluyor. Miroom stabil yükledim, Masik düzelene kadar Mi9 se mi8 se için en iyisi bence

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

yanciess

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 9t
Konular
24
Rom kuran arkadaşlar sizden bir ricam olacak. Drm info programını kurup widevine cdm kısmında security level kaç söyleyebilir misiniz. L1 olması netflix vb uygulamaların hd görüntü vermesi için gerekli.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Rom kuran arkadaşlar sizden bir ricam olacak. Drm info programını kurup widevine cdm kısmında security level kaç söyleyebilir misiniz. L1 olması netflix vb uygulamaların hd görüntü vermesi için gerekli.
Masik romlarda L3 maalesef.

mstfmirac

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9 T
Konular
16
Dünden beri kullanıyorum da stabil olduğunu pek söyleyemem. tuhaf bir şekilde değişik triplere giriyor cihaz anlam veremedim romu tekrar yükledim hala aynı.

Üst Alt