Mod Masik Rom İkon Paketi [5500+ İkon]

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Deneyeceğim. Teşekkürler.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Q'da dosya yolu değişti onun için olmuyordur. Yapmanız gereken indiriğiniz .zip'i bir yere çıkartın ve"\system\media\theme\miui_mod_icons" yoluna giderek "miui_mod_icons" klasörünü depolamaya kopyalayın ardından TWRP üzerinden dosya yöneticisine girip "\system\system\media\theme\" klasörüne girin ve "miui_mod_icons" klasörünü buraya kopyalayın. İkonlanların uygulamanması içinde varsayılan temayı bir kere yeniden uygulamanız yeterli.

Hocam dediğiniz gibi bende denedim fakat şöyle bir problem var. TWRP de dosyayı başarılı bir şekilde aktarıyorum dediğiniz konuma ardından kontrolde ediyorum miui_mod_icons klasörü ve içerikleri gözüküyor. Telefonu yeniden başlattığımda Root Explorer ile kontrol ediyorum kopyaladığım konumda ne o klasör var ne de ikonlar (◔‿◔) Öneriniz nedir Üstad

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam dediğiniz gibi bende denedim fakat şöyle bir problem var. TWRP de dosyayı başarılı bir şekilde aktarıyorum dediğiniz konuma ardından kontrolde ediyorum miui_mod_icons klasörü ve içerikleri gözüküyor. Telefonu yeniden başlattığımda Root Explorer ile kontrol ediyorum kopyaladığım konumda ne o klasör var ne de ikonlar (◔‿◔) Öneriniz nedir Üstad
"miui_mod_icons" klasörünü .zip'den çıkartıp TWRP üzerinden manual olarak kopyalayın, ardından varsayılan temayı yeniden uygulayın.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
"miui_mod_icons" klasörünü .zip'den çıkartıp TWRP üzerinden manual olarak kopyalayın, ardından varsayılan temayı yeniden uygulayın.
Aynen öyle yapmıştım önceki defada ama sonuç yine hep aynı yeniden başlattıktan sonra görünmüyor miui_mod_icons klasörü. Doğal olarakta iconlar değişmiyor hocam acaba TWRP ile alakalı olabilir mi?

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Aynen öyle yapmıştım önceki defada ama sonuç yine hep aynı yeniden başlattıktan sonra görünmüyor miui_mod_icons klasörü. Doğal olarakta iconlar değişmiyor hocam acaba TWRP ile alakalı olabilir mi?
Olabilir hocam. Android 10 cihazda kullanacaksanız "system/system/media/theme/miuimodicons" klasörü olacak bu arada. Konu biraz eski olduğu bu bilgi yok konuda (:|

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Olabilir hocam. Android 10 cihazda kullanacaksanız "system/system/media/theme/miuimodicons" klasörü olacak bu arada. Konu biraz eski olduğu bu bilgi yok konuda (:|
Büyük ihtimalle sorun TWRP dir. Android 10 Eu tabanlı MiuiMix rom kullanıyorım orjinal klasörün ismi miui_mod_icons bu şekildeydi. Hocam ilgilendiğiniz için çok teşekkürler. Sorun belki Rom ile alakalı da olabilir başka bir Rom kurup çözüm bulabilirsem buradan paylaşırım...

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
1231243 Hocam sorunu şu şekilde çözdüm. Öncelikle konu tanıtımındaki icon paketi dosyası yetersiz geldi Android 10 ile alakalı olabilir. MasikX Telegram grubunda tema ile ilgili paylaşım yapılmıştı orada icon paketi dosyası haricinde tema klasöründe bulunan birkaç klasör ve dosyada vardı icon paketinden önce diğer dosya ve klasörleri kopyala ve değiştir yaptıktan sonra icon paketi klasörünü kopyalamamıza izin veriyor o dosyaları değiştirmeden kopyalatmıyordu. Yarım saat kadar zaman alıyor ama değiyor...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-06-01-32-05-961_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-05-06-01-32-05-961_com.miui.home.jpg
    750,9 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2020-05-06-01-27-11-316_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-05-06-01-27-11-316_com.miui.home.jpg
    806 KB · Görüntüleme: 54

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Güncel son Masik 11.3 veya 12 olanı varmı? veya güncellenebilecek mi?çalışmanız. Teşekkürler

Üst Alt