Sohbet Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi

• Konbuyu başlatan Metin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 1K

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Sağolun hocam, işin bu kısmı aklımdan çıkmıştı.. Babamın şu an için gelmesi gerekli değil gibi gözüküyor ama gerekirse söylediğinizi yapacağım.. Teşekkürler hocam, hiç aklıma gelmedi valla. Eyüp Batuhan

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam İstanbul'da oturmuyorum ama hızlı trenle ve kendi aracımla gidip gelmem gerekiyor.

Hızlı Trenle halkalıda inip taksiyle geçmek en rahatı olacaktır. 50-60₺ tren + 30-40₺ gibi bir taksi masrafınız olur.

Veya hızlı trenle pendikte inip oradan metroyla maltepe'ye geçebilirsiniz. 3-4km mesafe kalır. Dilerseniz yarım saat yürüyebilir ya da taksi tercih edebilirsiniz.

Hızlı trende 65 yaş üzerine %50 ve gidiş dönüş aldığınızda %15 indirim oluyor. Bu indirimleri de hesaplarsanız oldukça ekonomik bir şekilde gidip gelebilirsiniz. :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Hocam İstanbul'da oturmuyorum ama hızlı trenle ve kendi aracımla gidip gelmem gerekiyor.

Hızlı Trenle halkalıda inip taksiyle geçmek en rahatı olacaktır. 50-60₺ tren + 30-40₺ gibi bir taksi masrafınız olur.

Veya hızlı trenle pendikte inip oradan metroyla maltepe'ye geçebilirsiniz. 3-4km mesafe kalır. Dilerseniz yarım saat yürüyebilir ya da taksi tercih edebilirsiniz.

Hızlı trende 65 yaş üzerine %50 ve didiş dönüş aldığınızda %15 indirim oluyor. Bu indirimleri de hesaplarsanız oldukça ekonomik bir şekilde gidip gelebilirsiniz. :)
Sağolun hocam.. En temizi hızlı tren, halkalı sonra taksi.. Teşekkür ederim hocam, Allah razı olsun.

Üst Alt