Market bağlantısını nasıl keseriz?

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Selam arkadaşlar; herhangi bir uygulamanın bir sürümünü beğenmişsek ve artık güncelleme almasını istemiyorsak, o uygulamanın market güncellemesi almamasını nasıl sağlarız, titanium backup programından market bağlantısını kes diyorum, bir süreliğine kesiyor fakat sonradan marketten, yeni bir sürüm var güncelle uyarısı geliyor kesin bi yöntem bilen, yeişillendirsin ortamı...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Market ayarlarında otomatik olarak güncellemeyi yap yada yapma diye seçenek var. Bu seçeneği iptal ederseniz otomatik güncelleme yapmaz. Sadece güncelleme olduğunu bildirir.
Bildirim gelmesini istemiyorsanız ne yapılır bilmiyorum. Belki bildirim ayarlarından market bildirimleri iptal edilebilir. Ama sadece tek bir uygulamanın güncelleme bildirimi gelmesin istiyorsanız, böyle birşey olduğunu hiç sanmıyorum.

Oyla:

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
aslında freedom kuracaksın aktif edeceksin sonra istesende bir iki girişten sonra bağlantı hatası veriyor market bu da alternatif kullanılmayan bir yöntem olarak literatür de dursun :)

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
catlax66' Alıntı:
aslında freedom kuracaksın aktif edeceksin sonra istesende bir iki girişten sonra bağlantı hatası veriyor market bu da alternatif kullanılmayan bir yöntem olarak literatür de dursun :)

Marketin her uygulamayı ille de güncellemek zorunda bırakması saçma, android 2.3 olan bi lg cihazda eski bi youtube uygulaması var, küçücük ve çok akıcı, illa güncelle diyor, oto güncellemeyi kapatınca, diğer uygulamalar için tek tek elle yapmak gerekiyor güncellemeleri. Bu uygulama için artık günceleme alma diye bir seçenek olsa gayet iyi olurdu...

Oyla:
Üst Alt