Soru Main menu sorunu

1ForeverAlone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Satı
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
1
Iyi formular. Ben bu telefonu yakın zamanda aldım ve şu işlemleri yaptığım zaman hep main menu (reboot wipe data miui...) Ekranı geliyor telefon açılması için mecburen sıfırlama işlemi yapıyorum. (tema değiştirmede ayarlardan navigasyon tuşunu değiştirmede bildirim çubuğunu değiştirmede vs.) sadece bende mi bir sorun var? Operatör üzerinden aldım. Yazılımsal bir soruna benziyor.

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Hocam ben de operatör üzerinden aldım bir ay olmadı herhangi bir sorun yaşamadım. Cihazı ilk siz açtınız değil mi vesvese gibi olmasın ancak bazı firmalar iade gelmiş cihazları sıfır kutu gibi satıyor öyle bir şey de olabilir. BL kapalı mı birde?

1ForeverAlone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Satı
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
1
Hocam ben de operatör üzerinden aldım bir ay olmadı herhangi bir sorun yaşamadım. Cihazı ilk siz açtınız değil mi vesvese gibi olmasın ancak bazı firmalar iade gelmiş cihazları sıfır kutu gibi satıyor öyle bir şey de olabilir. BL kapalı mı birde?
bl kapalı türk telekom bayiden beraber açtık tema uygulayacağım zaman telefon birden kapanıp main menu miui recovery 5.0 açılıyor yeniden reboot seçsem bile tekrar aynı menu geliyor mecbur sıfırlamak zorunda kalıyorum.

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Bir sonraki güncellemeye kadar mevcut temayla kullanın sonraki güncellemede deneyin MIUI'ın bitmek bilmeyen problemlerinden biri maalesef...

1ForeverAlone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Satı
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
1
Bir sonraki güncellemeye kadar mevcut temayla kullanın sonraki güncellemede deneyin MIUI'ın bitmek bilmeyen problemlerinden biri maalesef...
bu arada temayla alakasının olmadığını öğrendim sorun yeniden başlatma ve telefonu kapattığım zaman bu durum hala devam ediyor. sanırım tema kurarken yeniden başlatma olduğu için sorunun ben böyle olduğunu sandım. meğer sorun yeniden başlatmada ve kapatıp tekrar açtığımda meydana geliyor. yine reboot desem bile yüklenme kısımda tekrar main menu geliyor. umarım miui 13 ile düzelir.

Üst Alt