Soru Magisk

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
Bu cihazın camellia modeli için magisk var mı? Çin modeli olan camellian olan değil özellikle belirtmek isterim. Global olanın adı camellian. Çin cihazı olan camellia olarak geçiyor.

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bu cihazın camellia modeli için magisk var mı? Çin modeli olan camellian olan değil özellikle belirtmek isterim. Global olanın adı camellian. Çin cihazı olan camellia olarak geçiyor.
Hocam magisk herhangi bir cihaza özel olarak çıkmıyor tüm cihazlarla uyumlu

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
Hocam magisk herhangi bir cihaza özel olarak çıkmıyor tüm cihazlarla uyumlu
Biliyorum lakin bu cihaz için bildiğim kadarıyla custom recovery twrp vs. yok. O yüzden kuran var mı diye sordum hocam.

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Bootloop'a düşerse custom recovery olmadıgı için kolayca kurtarılamayacağından denemeye korkanlar olabilir. Fastboottan da galiba bootloopa düşerse kurtarma yolu var boot.img'yi flashlayarak. O yüzden isterseniz şu konulara bakabilirsiniz.

Xiaomi olmasa da

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Biliyorum lakin bu cihaz için bildiğim kadarıyla custom recovery twrp vs. yok. O yüzden kuran var mı diye sordum hocam.
Rn11 pro 4g (viva) benim cihazım içinde herhangi bir custom recovery veya twrp yok hocam boot.img yamalama yöntemiyle rootladım sıkıntısız :)
1) cihazınızın sürümünü öğrenin ve internetten fastboot halini indirip zipten çıkartın.
2) boot.img yazan dosyayı bulun ve telefonun hafızasına atın
3) telefona magisk yükleyin uygulamaya girip yükle seçeneğini seçin dosya yamalama seçeneğini seçin sonra attığınız boot.img seçin
4) hafızada patched_boot.img gibi bir dosya oluşacak bilgisayarda minimal ADB ve fastvoot klasörünün kurulu olduğu yere taşıyın
5) cihazı fastboota alın pcye usb kablosu ile bağlayın
6) minimal ADB ve fastboota sırasıyla fastboot devices yazın cihazınız bağlıysa bir kod adı yazar ardından fastboot flash boot patched_boot.img(o dosyanın adı kısaca) enter
7) cihazı yeniden başlatın bazı cihazlarda bootloop sorunu olabiliyor çoğu kişi endişelenip sıfırdan rom kuruyor ses artırmaya basın recoveryden wipe all data yapın telefon açılınca tekrar kurun magiski cihazınız rootlu hayırlı olsun

Üst Alt