Yardım Magisk yüklü değil gösteriyor

bihsantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
1-Magisk apk yükle
2-TWRP ye gir Magisk zip yükle
3- Dalvik/Cache yap
ve sistemi baslat

Diğer yol:

1-Magisk-uninstaller-20210117 dosyasını TWRP ile çalıştırarak hatalı Magisk programıni kaldir

2- Magisk TWRP DE Magisk_24_2. Zip programini kur yani flashla

3- Sonra Magisk Manager kitaplığı da ki Magisk_24_2. Apk programıni flashla

Ve sistemi baslat
Tamam hocam böyle bir deneyim durumu paylaşacağım

bihsantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
1-Magisk apk yükle
2-TWRP ye gir Magisk zip yükle
3- Dalvik/Cache yap
ve sistemi baslat

Diğer yol:

1-Magisk-uninstaller-20210117 dosyasını TWRP ile çalıştırarak hatalı Magisk programıni kaldir

2- Magisk TWRP DE Magisk_24_2. Zip programini kur yani flashla

3- Sonra Magisk Manager kitaplığı da ki Magisk_24_2. Apk programıni flashla

Ve sistemi baslat
Hocam böyle yaptım sonra telefon sisteme girmedi mi yazısı çıkıp kapanıyordu. En son kirli flashla düz romu flashladim açıldı ondan sonra v23u tekrar flashladim root geldi kirli flashla hallettim galiba veya sizin söylediğiniz unistaller da hatayı gidermiş olabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam böyle yaptım sonra telefon sisteme girmedi mi yazısı çıkıp kapanıyordu. En son kirli flashla düz romu flashladim açıldı ondan sonra v23u tekrar flashladim root geldi kirli flashla hallettim galiba veya sizin söylediğiniz unistaller da hatayı gidermiş olabilir
Fde.al 4.05 modülünü yükledim tekrar başlattım yine aynı durum var arkadaşlar magisk bulunmuyor diyor acaba modülde mi sorun var?

Son düzenleme:

bihsantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fde.al 4.05 modülünü yükledim tekrar başlattım yine aynı durum var arkadaşlar magisk bulunmuyor diyor acaba modülde mi sorun var?
Yine aynı şekilde kirli flash ile romu flashladim sonra magiski yaptım root açık gözüküyor modülde sıkıntı var arkadaşlar büyük ihtimal

mahsuncool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahsun
Cihazım
GM 4G dual
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,
Dün magisk v23.0 yükleyip root atmıştım telefonuma, sonra kurcalarken magisk gizleme diye bir panel çıktı adını settings yapıp gizli olarak çalıştırdım sonra bir şeyler yaptım ama şimdi hangi sürümü flashlasam da apkyi yüklesem de magisk yüklü değil gösteriyor acaba noldu da böyle oldu bilemedim siz değerli miui aileme sormak istedim
rica etsem magisk v23.0 zip linki varsa atabilir misin? bende v20.3 var rootlayamıyorum .

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
rica etsem magisk v23.0 zip linki varsa atabilir misin? bende v20.3 var rootlayamıyorum .
23 de eskidi size 25.2 lazım.
Alttaki link resmi indirme sayfası bu linki yer imi vs bir yer kaydedin.

Dosya apk olarak inecektir dosya yöneticisi ile dosya adının sonu .zip yaparsanız twrp kurulumuna uygun hale gelir. Zipi yükledikten sonra menüye magisk uygulaması gelmezse apkyı elle kurun.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
23 de eskidi size 25.2 lazım.
Alttaki link resmi indirme sayfası bu linki yer imi vs bir yer kaydedin.

Dosya apk olarak inecektir dosya yöneticisi ile dosya adının sonu .zip yaparsanız twrp kurulumuna uygun hale gelir. Zipi yükledikten sonra menüye magisk uygulaması gelmezse apkyı elle kurun.
Ufak bir bilgi, dosya uzantısını zip yapmanıza gerek yok APK olaraktanlistede gözükecek ve kurulumunu yapabileceksiniz.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Ufak bir bilgi, dosya uzantısını zip yapmanıza gerek yok APK olaraktanlistede gözükecek ve kurulumunu yapabileceksiniz.
O TWRP sürümüne göre değişir eski TWRPler kurulum ekranında dosyayı göstermez.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Ben kullanıyorum miui 12 sürümü için en eski twrpde sürümünü hem de çünkü yeni romlar denemiyorum a10 miui 12de kaldım bilerek
Kullanmanıza gerek yok ki, en guncelini kullansanız da destekleyecek kullanmasanizda. Hatta olası bir yeni nesil problemi yaşadığınızda elinizde ki twrp sizi yarı yolda bırakacaktır. Kullanmamanız daha kotu yani

Üst Alt