Çözüldü Magisk uygulamasını yükleme

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
...
Telefon Modeli
Samsung galaxy note 10
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
S. A değerli forum üyeleri elimde Bi arkadaşın samsung telefonu var root ile imei atılmış ve magisk kullanmışlar v23 baktığımda magisk uygulaması yok uygulamalar root tan dolayı açılmıyor 2 tane sorum olucak şimdi magisk uygulaması olmadığından magiskin v23 nü yüklediğim zaman reboot yapmak istiyor reboot yaparsam telefon bootloopa düşermi ve reboot yaptığım zaman imei ler gider mi şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum

Çözüm
Hocam hata değil hatırladığım ek kurulum gerekli yeniden başlatmanız lazım diyordu normalde ben kendi cihazımda çok root ladım ama bu cihaz benim değil o yüzden sıkıntı olmaması için size sormuştum
Evet ek kurulum gerekli dediği zaman tamama basın ve ekrana dokunmayın Altta sayacak Yeniden başlatmaya son 5 4 3 2 1 ve yeniden başlayacak ekrana dokunmayın açıldığında %95 sorun düzelmiş olur düzelmediyse yeniden magisk flashlarsınız

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
tam anlayamadım hocam rootu silmekmi istiyorsunuz?

Oyla:

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tam anlayamadım hocam rootu silmekmi istiyorsunuz?
Yok hocam, telefonda root var ama magisk uygulaması yok o yüzden rootu uygulamalardan gizliyemiyorum ben uygun sürümülü magisk uygulaması yüklediğimde yapılandırma için telefonu yeniden başlatmak istiyor bu işlemi yaparsam telefon bootloopa düşermi veya imei ler gider mi

Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Yok hocam, telefonda root var ama magisk uygulaması yok o yüzden rootu uygulamalardan gizliyemiyorum ben uygun sürümülü magisk uygulaması yüklediğimde yapılandırma için telefonu yeniden başlatmak istiyor bu işlemi yaparsam telefon bootloopa düşermi veya imei ler gider mi
magiske girince gelen uyarıya tamam diyin ama ekrana kesinlikle dokunmayın dokunursanız %90 bootlopa düşer dokunmayın kendisi kurar ve yeniden başlatır sorun yeniden başlayınca halen düzelmediyse twrp den magisk son sürüm flashlayın iyi forumlar

ek olarak magiskv27 apk yı kurun root sürümü eski olsa bile uygulama sürümünüz yüksek olsun ama sakın magisk içinden güncelleme yapmayın

Oyla:

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
magiske girince gelen uyarıya tamam diyin ama ekrana kesinlikle dokunmayın dokunursanız %90 bootlopa düşer dokunmayın kendisi kurar ve yeniden başlatır sorun yeniden başlayınca halen düzelmediyse twrp den magisk son sürüm flashlayın iyi forumlar
Teşekkürler😊 İmeilerde sorun olmaz değilmi reboot yapınca

Oyla:

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14

ek olarak magiskv27 apk yı kurun root sürümü eski olsa bile uygulama sürümünüz yüksek olsun ama sakın magisk içinden güncelleme yapmayın
Hocam son kısmı yeni gördüm
Bende hali hazırda v26.4 sürümü vardı onu yüklediğimde sürüm uyumlu değil gibi bir hata aldım v23 yüklediğim zaman o hata kalktı normal bir şekilde yeniden başlatmak istemişti bu yüzden v23 kullanıncam diye yazmıştım

Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Hocam son kısmı yeni gördüm
Bende hali hazırda v26.4 sürümü vardı onu yüklediğimde sürüm uyumlu değil gibi bir hata aldım v23 yüklediğim zaman o hata kalktı normal bir şekilde yeniden başlatmak istemişti bu yüzden v23 kullanıncam diye yazmıştım
Ozaman v23 kullanın hocam çokta bir şey fark etmiyor bu arada yeniden başlattınızmı sorun çözüldü mü?

Oyla:

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Hocam şuan cihaz arkadaşta yarın gelişmelerden haberdar ederim sizi
Tamamdır hocam dediğim gibi hataya tamam dediğiniz an ekrana hiçbir temasta bulunmayın bu arada hatada tam olarak ne diyor hatırlıyormusunuz çünkü farklı farklı magisk hataları var bazıları yeniden başlatma ile çözülmüyor

Oyla:
Üst Alt