Mod [Magisk]Ses Bit Hızı Artışı (Kamera kayıt yaparken ses bit hızı)

brkskr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berk
Cihazım
mi9
Konular
1
tsk sayenızde yaptım. Ama baska sf lara da bakmam gerekti. Acemi olunca insan tam nerede ne yapmam lazım diye merak ediyor. :) Sonraki talep eden arkadaşlar için bir öğretici video yada aşama ekran göruntulerı faydalı olabılır

tekrar emegınıze saglık

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
tsk sayenızde yaptım. Ama baska sf lara da bakmam gerekti. Acemi olunca insan tam nerede ne yapmam lazım diye merak ediyor. :) Sonraki talep eden arkadaşlar için bir öğretici video yada aşama ekran göruntulerı faydalı olabılır

tekrar emegınıze saglık
MAGISK MANAGER modül ekleme.
Magisk manager uygulamasını açın, sol üstteki üç noktaya basın, Modüller kısmına dokunun, sayfanın aşağısındaki sarı ok ile gösterilen + butonuna dokunun indirdiğiniz .zip dosyasını seçin. Uygulama modülünü kurduktan sonra yeniden başlat seçeneği gelecek , ona dokunun.
Kolay gelsin.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
MAGISK MANAGER modül ekleme.
Magisk manager uygulamasını açın, sol üstteki üç noktaya basın, Modüller kısmına dokunun, sayfanın aşağısındaki sarı ok ile gösterilen + butonuna dokunun indirdiğiniz .zip dosyasını seçin. Uygulama modülünü kurduktan sonra yeniden başlat seçeneği gelecek , ona dokunun.
Kolay gelsin.
Hocam birşey sormak istiyorum magiskten modül yükledikten sonra yeniden başlat deyince twrp ye atıyor oradan telefonu başlatıyorum. Bunu çözmenin yolu var mı ?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam birşey sormak istiyorum magiskten modül yükledikten sonra yeniden başlat deyince twrp ye atıyor oradan telefonu başlatıyorum. Bunu çözmenin yolu var mı ?
Uyumsuz magisk sürümü, uyumsuz modül ya da uyumsuz twrp..

Üst Alt