Yardım Magisk Sahipli Kodu İndirin Ve SafetyNet Api Hatası

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54

rüzgar10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
4

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de aynısını yapdım.
Sizde sahipli kodu indir diye uyarı veriyor muydu hocam

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Twrp ya giriyor mu, denenedinizmi?
Giriyorsa telefonda olan sürümü indirin, sürüm içinden boot.img dosyasını çıkarın atın hafıza kartına, twrp dan install, img seçin, ardından boot img seçin ve boot bölümüne yükleyin.
Magisk.zip'te boot.img nerede bulunuyor hocam? Zipi ayrıştırınca 5 klaör çıkıyor.

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Magisk.zip'te boot.img nerede bulunuyor hocam? Zipi ayrıştırınca 5 klaör çıkıyor.
Magisk içinde değil, sürümün içinde (romun içinde). Telefona şu sn yüklü olan romun içinde. Aynı romu indirip içinden çıkarmanız gerekiyor.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Magisk içinde değil, sürümün içinde (romun içinde). Telefona şu sn yüklü olan romun içinde. Aynı romu indirip içinden çıkarmanız gerekiyor.
Olayı tamamen yanlış anlamışım desenize hocam. :D Peki Magisk yüklü iken yeni sürümü TWRP'den direkt flaşlasam güncellenir mi? Magisk içinden yapınca fastboota atıyor. Güç tuşuna uzun basınca geri açılıyor ama yine güncellemeyi denediğimde yine aynısı oluyor.

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Olayı tamamen yanlış anlamışım desenize hocam. :D Peki Magisk yüklü iken yeni sürümü TWRP'den direkt flaşlasam güncellenir mi? Magisk içinden yapınca fastboota atıyor. Güç tuşuna uzun basınca geri açılıyor ama yine güncellemeyi denediğimde yine aynısı oluyor.
Eğer doğru çalışıyorsa güncelleme yapmayın. Çünkü son zamanlar Google ve safety net den dolayı Magisk üzerinde çok oynuyorlar. Magisk Miui versiyonlarında da farklı çalışıyor. Ben miui 11 kullanıyorum hiç bir sorun yok. Ancak bakıyorum ki, miui 12 de sorunlar yaratıyor. Ya da ki, sorunlar modüllerden dolayı oluyor. Her kes safety geçmek için bir çok modül kullanıyor, alınmıyor onu silip diğerini yüklüyor. Böylece sistem çöküyor.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Eğer doğru çalışıyorsa güncelleme yapmayın. Çünkü son zamanlar Google ve safety net den dolayı Magisk üzerinde çok oynuyorlar. Magisk Miui versiyonlarında da farklı çalışıyor. Ben miui 11 kullanıyorum hiç bir sorun yok. Ancak bakıyorum ki, miui 12 de sorunlar yaratıyor. Ya da ki, sorunlar modüllerden dolayı oluyor. Her kes safety geçmek için bir çok modül kullanıyor, alınmıyor onu silip diğerini yüklüyor. Böylece sistem çöküyor.
SafetyNet sorun değil hocam. Şu anki haliyle geçiyor. Ama Magisk yüzünden fastboota düşmek can sıkıyor. Güncellesem de rahatlasam diyorum. :D Direkt flaşlarsam güncelleme oluyor mu? Sorun çıkartma ihtimali var mı? (Cihazım düz Note 8 bu arada)

Üst Alt