Mod [Magisk Modülü] Netflix HDR10 - HEVC Aktifleştirme

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Kısa süre hdr izledikten sonra cihaz hatası alıp netflix kapandı. Ardından baktığımda L1 sertifikası gitmişti. Modülü silip yeniden başlattım. Şu an hd ye tekrar döndü

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Netflixi silip modülü kurdum. Sonradan indirdim netflixi dünden beri hdr amazon ve netflix şuanlık bir sorun yok. Sadece bi tık parlaklığı az sanki.

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Netflixi silip modülü kurdum. Sonradan indirdim netflixi dünden beri hdr amazon ve netflix şuanlık bir sorun yok. Sadece bi tık parlaklığı az sanki.
Hdr parlaklığı azaltır, özellikle ekran ips ise veya nit değeri düşükse. Benim oneplus 8 pro 1400nit. Hdr içeriklerde kararma etkilemiyor.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Hdr parlaklığı azaltır, özellikle ekran ips ise veya nit değeri düşükse. Benim oneplus 8 pro 1400nit. Hdr içeriklerde kararma etkilemiyor.
Yok hocam amoled normalde hdr 10 destekli zaten ama şaçma sapan muhabbetler nedeniyle hd izlemeye bile 5 ay önce başladık.

Kellermenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 10 lite 5g
Konular
4
Bildiğiniz üzere POCO X3 Pro HDR içeriği destekliyor fakat Netflix, AmazonPrime gibi uygulamalarda HDR içerik aktif olmuyor. Çözümü çok basit :)

Ekte olan modüller, belli başlı oyunların fps limitini kaldırma modülleridir. Kurulumda bu iki modülden birinin PUGB seçeneğini seçerseniz Netflix HDR10 desteği aktif olacaktır. Ben iUnlocker modülünü kullanıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Modülün kendi kanallarını veya resmi sayfalarını XDA'da, Github'da ve Telegram kanallarında bulabilirsiniz.​
Sen varya adamın dibisin dibi. 🙂 Eyvallah bro

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Modülün ana linki nerede? ben bulamadım da. iunlocker deyince imei ya da kilitlenmiş cihazla alakalı şeyler geliyor.

edit: buldum. teşekkürler.

Son düzenleme:

pandew

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Konular
6
flashlıyorum bir kaç video izleyince netflix çöktü deyip tekrar SD 'ye düşüyor. Bir türlü çözemedim ben. eu rom cihazda

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
flashlıyorum bir kaç video izleyince netflix çöktü deyip tekrar SD 'ye düşüyor. Bir türlü çözemedim ben. eu rom cihazda
Hocam Netflix i ve modülü komple kaldırın cihazdan modülü flashladıktan sonra tekrar netflixi yükleyin ilk denememde bende de aynı hatayı vermişti size yazdığımı uyguladıktan sonra 1 haftadır felan aynı dewam amazon ve netflix hdr şuan.

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Merhaba emeğinize sağlık ben denedim, sorunsuz kuruldu ama hala L3 gösteriyor, benim telefon için olmadı. Telefon 5s plus. HDR özelliğim yok ama belki sertifika değişir 1080p oynatır sandım olmadı.

Üst Alt